Bonzai Çiçek


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Bonzai Çiçek sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Bonzai Çiçekçilik, yurtiçi ve yurtdışı çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor ve bu duygusal çok onurlu mesleğe hizmet etmekten onur duyuyoruz çünkü biz duyguların rehberi olmaktan çok mutluyuz.Bonzai çiçekçilik TÜRKİYENİN TAMAMINA ve Dünyanın 156 ülkesine hizmet etmektedir.

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor.Bonzai çiçekçilik uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek Bonzai çiçekçilik, ile artık o kadar kolayki.

‘‘Bütün dünyaya çiçek!’’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve tüm dünyada kabul gören Bonzai çiçekçilik, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

Bonzai çiçekçilik, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren Bonzai çiçekçilik, Özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.

Bonzai çiçekçilik, kaliteli çiçek,kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Köksal Tohumcu, Yaşar Tohumcu, Koksal Tohumcu, Yasar Tohumcu Adres Girne bulvarı 185/B Karşıyaka/İzmir
Aliağa,
Evleneceklere Destek Hareketi
Bonzai Çiçek ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bonzai Çiçek hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap