Çiçekçiler İzmir

Atölye No 22

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atölye No 22 Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım

Atölye No 22 Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Atölye No 22 Hakkında

Düğününüze dair tüm hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamaya çalışırken hayalini kurduğunuz kusursuz gelin görünümüne ulaşmanızı sağlayacak son bir adımınız kaldı. Sıra tarzınızı en iyi yansıtan gelin çiçeğini seçmeye geldiğinde Atölye No 22 ailesi olarak size birbirinden güzel modelimizle yardımcı oluyoruz.

Uzun yıllara dayanarak elde ettiğimiz tecrübeler doğrultusunda size en uygun modeli bulmanız konusunda yardımcı oluyoruz. Profesyonel, güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekiple bir arada çalışıyoruz. Üstelik sadece düğün günü elinizde taşıyacağınız çiçeği bulmanıza yardımcı olmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda damat yaka çiçeği, mekanınız için organizasyon konseptinize uyumlu çiçek tercihlerimizle de beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle bir araya gelerek hangi model bir buket istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tercih edilecek çiçek türleri ve renkleri üzerine konuşuyoruz. Hem renklerin hem de çiçeklerin anlamlarından konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Gelinliğinize göre seçebileceğiniz çiçek modellerimizle ilgili size ufak tüyolar veriyoruz. Örneğin gelinliğiniz sadeyse çiçeğinizin ihtişamlı olması gerekiyor. Eğer gelinliğiniz görkemli ise o zaman çiçeğinizin daha sade bir model olması görsel uyumu sağlayan unsurların başında geliyor. Çiçeklerimizi hazırlarken isteğe bağlı, inciler, boncuklar, tüller ve kurdeleler kullandığımızı da belirtmek isteriz. Yaklaşık iki haftalık bir süre zarfında da çiçeğinizi hazırlayarak size teslim ediyoruz.

Siz de İzmir gelin çiçekçileri arasında tarzınızı yansıtan bir firma arayışındaysanız sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgi edinmek ve fiyatlarımızı değerlendirmek için bize ulaşabilirsiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numaralarını kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede tanışmak ve mutluluğunuza eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.