Ata Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Gaziemir, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Önerilen Firmalar

İpek Çiçekçilik
14

Karşıyaka

İpek Çiçekçilik

İzmir

Magazine Cicek

Diğer

Akasya Çiçek

Hakkında

Düğünler, doğum günleri, yıl dönümleri, nikâhlar, iş kutlamaları ve daha nice özel günler.. Bu önemli günlerin neredeyse hepsinde farklı bir anlam katan, mutluluğunuzu paylaşan, kutladığınızı belirten en önemli şeydir çiçek! Küçücük bir çiçek bile bir insanı mutlu edebilir, duygulandırabilir, sevindirebilir. İşte bu kadar önemli bir detayı, düğününüzde atlamamanız gerektiğini düşünüyoruz. Düğünleriniz için gerek salon süslemeleri, gerek araç süslemeleri, gerek gelin buketi gerekse de masa üstündeki süslemeler için tercih edebileceğiniz Ata Çiçekçilik İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmetinizde! Sizlere bu konuda alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz.

Aklınıza gelen birçok çiçek türünü, bünyemizde bulabiliyorsunuz. Mevsiminde açan, özenle toplanan ve en iyi şekilde muhafaza edilen çiçeklerimizin özel tasarımlar ile de sunulduğunu söyleyelim. Farklı tasarımlar için kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikleri takip ediyoruz. Uzun zamandır bu sektörde hizmet vermenin kazandırdığı tecrübeler ile çalışıyor, memnuniyetinizi mutlaka sağlamayı hedefliyoruz. Bunun için ise çiftlerimizle önce konuşuyor, istek ve beklentilerini belirliyoruz.

Düğününüz için belirlediğiniz açık ya da kapalı salonu dilediğiniz konsepte uygun şekilde süsleyebiliyoruz. Her renge uygun çiçeklerimizi salonun girişine, masalara, nikâh masasına ve daha birçok yere yerleştirebiliyoruz.

Özellikle zamanlama konusunda hassasiyetle çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Çiftlerimiz ile konuştuğumuz teslim tarihine tamamen bağlı kalıyor, vadettiğimiz süre içinde çiçeklerinizi teslim ediyoruz.

Ata Çiçekçilik Gaziemir’de gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz çiçekçilerden biri olarak karşınızda. Neden mi? Çiçekçilik sektöründeki her alanda kendini geliştirmeye çalışan bir işletme olarak faaliyet gösteriyoruz. Araç süsleme konusunda da uzmanlığımızın olduğunu, bizi bu konuda da tercih edebileceğinizi de dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Sevdiğiniz bir çiçek varsa, bunu bize söylemeniz yeterli!

Bu hizmetlerimizden yararlanmaya artık çok yakınsınız! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya formu kullanarak bize ulaşmak. Bırakın, sizin için her şeyi biz düşünelim, rengarenk çiçeklerimizle sizi mutlu edelim!

İletişim

Ismail Ozalp

  • Adres: Abdülhamid Yavuz Caddesi No :55/a Gaziemir/İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!