Çiçekçiler İzmir

Ata Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ata Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel tasarım Şehir dışında hizmet

Ata Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Ata Çiçekçilik Hakkında

Düğünler, doğum günleri, yıl dönümleri, nikâhlar, iş kutlamaları ve daha nice özel günler.. Bu önemli günlerin neredeyse hepsinde farklı bir anlam katan, mutluluğunuzu paylaşan, kutladığınızı belirten en önemli şeydir çiçek! Küçücük bir çiçek bile bir insanı mutlu edebilir, duygulandırabilir, sevindirebilir. İşte bu kadar önemli bir detayı, düğününüzde atlamamanız gerektiğini düşünüyoruz. Düğünleriniz için gerek salon süslemeleri, gerek araç süslemeleri, gerek gelin buketi gerekse de masa üstündeki süslemeler için tercih edebileceğiniz Ata Çiçekçilik İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmetinizde! Sizlere bu konuda alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz.

Aklınıza gelen birçok çiçek türünü, bünyemizde bulabiliyorsunuz. Mevsiminde açan, özenle toplanan ve en iyi şekilde muhafaza edilen çiçeklerimizin özel tasarımlar ile de sunulduğunu söyleyelim. Farklı tasarımlar için kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikleri takip ediyoruz. Uzun zamandır bu sektörde hizmet vermenin kazandırdığı tecrübeler ile çalışıyor, memnuniyetinizi mutlaka sağlamayı hedefliyoruz. Bunun için ise çiftlerimizle önce konuşuyor, istek ve beklentilerini belirliyoruz.

Düğününüz için belirlediğiniz açık ya da kapalı salonu dilediğiniz konsepte uygun şekilde süsleyebiliyoruz. Her renge uygun çiçeklerimizi salonun girişine, masalara, nikâh masasına ve daha birçok yere yerleştirebiliyoruz.

Özellikle zamanlama konusunda hassasiyetle çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Çiftlerimiz ile konuştuğumuz teslim tarihine tamamen bağlı kalıyor, vadettiğimiz süre içinde çiçeklerinizi teslim ediyoruz.

Ata Çiçekçilik Gaziemir’de gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz çiçekçilerden biri olarak karşınızda. Neden mi? Çiçekçilik sektöründeki her alanda kendini geliştirmeye çalışan bir işletme olarak faaliyet gösteriyoruz. Araç süsleme konusunda da uzmanlığımızın olduğunu, bizi bu konuda da tercih edebileceğinizi de dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Sevdiğiniz bir çiçek varsa, bunu bize söylemeniz yeterli!

Bu hizmetlerimizden yararlanmaya artık çok yakınsınız! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya formu kullanarak bize ulaşmak. Bırakın, sizin için her şeyi biz düşünelim, rengarenk çiçeklerimizle sizi mutlu edelim!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Abdülhamid Yavuz Caddesi No :55/a Gaziemir/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.