Evet Dedikten Sonra Yapacaklarınız

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:42 dakika

17.12.2020

Bu yazıyı okuduğuna göre nereden başlayacağını biliyorsun demektir. Bilmediğin şey bu süreçte hangi yoldan yürüyeceğimiz. Korkma, hepsi zamanında yapıldığında hem keyifli hem de hayalindeki gibi olacak ve biz hep yanında olacağız.

Bizim senin için istediğimiz en önemli şey; düğün planlama sürecinde yapman gereken her adımı sağlam basman! O nedenle her kalemi parçalara bölüyoruz. Toplamda 4 büyük adım atacağız birlikte. Bunları Evetten Sonra, Düğün Stilin, Takımını Kur ve Olayı Bitir başlıkları altında topladık. Her başlıkta da senin en heyecanlı günün için atacağımız adımları sıralıyoruz.

Evetten Sonra

Bu başlığın altında şu an okuduğun yazı ile birlikte seni yönlendirecek 6 makale daha hazırladık. İlk iş düğün bütçesi planlamakla başlayacağız. Çünkü şuursuzca harcama yapmanı istemiyoruz. Sonra sadece nikah mı, nikah ve düğün mü, gibi sorularının cevap bulacağı evlenme konseptine karar vereceğiz.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

Daha sonra şimdiye kadar ki değil belki ama bundan sonra ikiniz için en değerli tarihi seçeceğiz. Bu tarih için gerekli evraklar neler, onları öğrenip o güne eksiksiz hazırlanacağız.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

Ve bu başlığın son aşamasında sana harika bir profil yaratacağız. Bu konuda ayrıntı yok, ayrıntılar için önceki adımları tamamlamanı tavsiye ediyoruz.

Düğün Stilin

Düğününü nerede yapacağından gelinliğine kadar düğün stilini oluşturmaya da yeni 4 makale ile hazırlanacağız.

İlk aşamada düğün temana karar vereceğiz. Çünkü bundan sonraki adımların bu tema ile özdeşleşirse harika olacağını biliyoruz.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

Sonra en önemli kalemlerden biri tarzına uygun düğün mekanı seçimi yapacağız.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

En keyifli, en heyecanlı, en güzel, en özel ve en en en sıfatların anlam bulduğu; gelinliğini seçeceğiz.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

Ve bu kadar aşama geldikten sonra düğününü cümle alemin hem de en afili şekilde duymasını sağlayacağımıza ant içiyoruz.

Takımını Kur

Takım arkadaşları ile hazırlanılmayan düğüne biz düğün demiyoruz. O nedenle seninle bize yardım edecek diğer takım arkadaşlarının iş bölümünü konuşuyoruz. Düğününü sonsuz kılacak Fotoğraf ve Videocu ekip arkadaşlarını tamamlıyoruz.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

Düğününün ilk izlenimi olan davetiye ile son anısı nikah şekerini hazırlıyoruz.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

Eğlencenin mimarı müzik seçimini yapıp, tüm yorgunluğunu atacağın balayı seçimine karar veriyoruz.

Olayı Bitir

İste son aşama. Bu başlık küçük ama önemli ayrıntıları içeriyor. Artık düğün mekanın, gelinliğin, fotoğrafçın hazır. Peki ya duvağın, gelin takın ya da saç ve makyöz artistin? Düğünün en zorlu aşamalarından biri oturma planı hazırladın mı? Bizden önce bu aşamaları bitirdiysen kocaman alkış ama bizimle birlikte planlayacaksan haydi artık noktayı koyup olayı bitiriyoruz.

evet dedikten sonra yapacaklarınız

Hazırsan başlayalım. İlk iş düğün bütçeni planlıyoruz.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

3 yorum

ESRA GÜNER

Düğün Tarihi: 19.06.2013


1 YIL ÖNCE EVLENDİM. BU YOLLARDAN GEÇTİM ÇOK YORUCU Bİ O KADAR MUHTEŞEM MUTLULUK DUYGULU BİR ZAMAN.. HER DUYGUYU AYNI ANDA YAŞAYABİLİYORSUNUZ... YAZINIZI FAYDALI VE OKUNUR BULDUM. PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER,


burcu yorulmaz

Düğün Tarihi: 13.10.2014


öenmli noktalara değinilmiş gerçekten. söz uçar yazı kalır çok doğru tespit notlarınızı karar verdıktek hemen sonra almaya başlayın derim. düğün günü hiçbiseyı atlamadıgınızı gormenın verdıgı rahatlıkta mutlulugunuza mutluluk katacak


ecem yavuz

Düğün Tarihi: 02.01.2015


malesef böyle bir heycan yaşayamadım :(