Gelinlikle Broşu Kombine Etmenin Püf Noktaları

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:47 dakika

29.06.2020

Annenizden gelen bir antika, nişanda gelen bir hediye ya da parıltı katsayısına dayanamayıp satın aldığınız imitasyon bir broş...Özetle, gelinlik aksesuarı olarak kullanmak istediğiniz bir broşunuz var ama demode görünme hatasına düşmeden broşunuzu gelinliğinizle nasıl kombine edeceğinizi bilemiyorsunuz, öyle mi? Biz cevabı hemen verelim:

bros

Gelin Saçında Broş

Gelinlik aksesuarlarının en çok göze çarptığı yer olan gelin saçınız, broşunuzu en güzel taşıyacak olan yerlerden biri. Yarım toplanmış olan saçınızda hemen kulak arkasında ya da gelin topuzunuza eklenmiş olarak kullanacağınız broşunuzun uzman kuaförler tarafından yerleştirilmesi elbette çok önemli.

Gelin Kuşağında

Beli ince göstermesi, renkli kullanımlarda gelinliğe farklı bir hava katması ve son yıllarda en çok kullanılan düğün aksesuarlardından biri olması sebebiyle gelin kuşakları sizin de radarınıza girmiş olabilir. Saten, kadife ya da ipek gibi kumaşlardan yapılan gelin kemerlerini tamamlayacak en güzel gelin aksesuarları ise hem estetik hem de fonksiyonel broşlar olacaktır.

Gelin Çiçeğinde

İmitasyon, renkli ve neşeli pek çok broşu birarada kullanarak harika bir gelin buketi tasarlayabileceğinizi biliyor musunuz? Elinizde kesme çiçek yerine parıltılar saçan broşlarla süslenmiş bir gelin buketi, otel, restoran ve klüp düğünlerinde davetlilerinizin gözlerini kamaştıracak. Sizi diğer tüm gelinlerden farklı kılacak bu ve benzeri görülmemiş güzellikte gelin buketleri için tıklayın!

Alyans ve Takı İndirimleri

Shine Line
%50 İNDİRİM
181 11 7
Shine Line

Nazar Kolyemizde Kaçırılmıyacak %50 İndirim !

Shine Line
8 TAKSİT
181 11 7
Shine Line

Bonus Kartlara 8 Aya Varan Taksit İmkanı !

Gelinler için seçtiğimiz en güzel broş örnekleri için tıklayın!
Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum