Gelinlikle Broşu Kombine Etmenin Püf Noktaları

Okuma Süresi: 0:47 DK

05.07.2019

Annenizden gelen bir antika, nişanda gelen bir hediye ya da parıltı katsayısına dayanamayıp satın aldığınız imitasyon bir broş...Özetle, gelinlik aksesuarı olarak kullanmak istediğiniz bir broşunuz var ama demode görünme hatasına düşmeden broşunuzu gelinliğinizle nasıl kombine edeceğinizi bilemiyorsunuz, öyle mi? Biz cevabı hemen verelim:

bros

Gelin Saçında Broş

Gelinlik aksesuarlarının en çok göze çarptığı yer olan gelin saçınız, broşunuzu en güzel taşıyacak olan yerlerden biri. Yarım toplanmış olan saçınızda hemen kulak arkasında ya da gelin topuzunuza eklenmiş olarak kullanacağınız broşunuzun uzman kuaförler tarafından yerleştirilmesi elbette çok önemli.

Gelin Kuşağında

Beli ince göstermesi, renkli kullanımlarda gelinliğe farklı bir hava katması ve son yıllarda en çok kullanılan düğün aksesuarlardından biri olması sebebiyle gelin kuşakları sizin de radarınıza girmiş olabilir. Saten, kadife ya da ipek gibi kumaşlardan yapılan gelin kemerlerini tamamlayacak en güzel gelin aksesuarları ise hem estetik hem de fonksiyonel broşlar olacaktır.

Gelin Çiçeğinde

İmitasyon, renkli ve neşeli pek çok broşu birarada kullanarak harika bir gelin buketi tasarlayabileceğinizi biliyor musunuz? Elinizde kesme çiçek yerine parıltılar saçan broşlarla süslenmiş bir gelin buketi, otel, restoran ve klüp düğünlerinde davetlilerinizin gözlerini kamaştıracak. Sizi diğer tüm gelinlerden farklı kılacak bu ve benzeri görülmemiş güzellikte gelin buketleri için tıklayın!

Gelinler için seçtiğimiz en güzel broş örnekleri için tıklayın!

Şehrindeki En İyi Alyans ve Takı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ALYANS VE TAKI FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum