2014 Trendleri Parmağınızda

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

2:13 dakika

29.06.2020

İşte geldik en zevkli seçime! Tek taş pırlantanızı seçerken bu senenin en yeni modellerinden haberdar olmazsanız üzülürsünüz. Tıpkı gelinlikte olduğu gibi alyans ve takıda da bu yıl tüm tasarım işaretleri ezber bozma yönünü işaret ediyor. Peki siz ezberinizi nasıl bozacaksınız?

Benim Tektaşım Sarı!

Tektaş yüzükte ezber bozan bir akımın üyelerinden olmak istiyorsanız, son zamanların en hızlı yükselen trendi olan sarı pırlantayı deneyin. Bildiğimiz pırlantanın tüm özelliklerini taşımakla beraber diğerine oranla çok daha nadir rastlanan sarı pırlantalar, kendisi kadar onu elinde taşıyan kişinin de az bulunur olduğunu kanıtlar nitelikte. Beyaz pırlantayla da eşsiz bir uyum sağlayan sarı pırlanta, aklınıza gelebilecek her model ve kesimde uygulanabiliyor ve hem beyaz hem de sarı altına çok yakışıyor. Sarı Pırlanta Tektaş Galerisi için tıklayın!

tek taş sarı pırlanta

Pırlantam Antika

Vintage tek taş yüzüğünüz anneannenizden kalmak zorunda değil. Romantik güller, dalgalı saçlar ve dantelli gelinliklere düşkün vintage sevdalılarının sayısı arttıkça kuyumcuların vitrinlerinde yer alan antika kesimli pırlanta yüzük sayısı da artıyor. Eski zamanların sabır, zevk ve işçilik gerektiren bu tek taş yüzüklerinden birine sahip olmak bir sanat eserini parmağınızda taşımak anlamına geliyor. Bu senenin en çok konuşulacak yüzük modellerinden biri de antika tek taş yüzükler. Antika Tektaş Galerisi için tıklayın!

vintage pırlanta yüzük modeli

Alyans ve Takı İndirimleri

Shine Line
%50 İNDİRİM
181 11 7
Shine Line

Nazar Kolyemizde Kaçırılmıyacak %50 İndirim !

Shine Line
8 TAKSİT
181 11 7
Shine Line

Bonus Kartlara 8 Aya Varan Taksit İmkanı !

Modern Gelinin Yüzüğü

İnce ve uzun hatlı bu tek taş yüzük modellerinin yarattığı modern esinti, bu senenin uzun formlu gelinlik modelleriyle kuşkusuz çok güzel gidecek. Çok alışılmış bir kesim olmamakla birlikte, baget kesimli pırlantlarla süslenmiş modeller her geçen gün daha fazla gelinin dikkatini çekmeye başladı. Özellikle uzun parmaklara çok yakışacak olan bu pırlanta yüzükleri günlük yaşamınızda da şehirli bir şıklığın göstergesi olarak taşıyabilirsiniz. Baget Kesim Tektaş Galerisi için tıklayın!

kare kesim pırlanta

Işıltılı Bir Damla

Damla kesim pırlantanın gelenekselliğiyle asimetrik montür uygulamalarının birleşiminden ortaya çıkan bu modeller, bu seneki gelinlere tek taş pırtlanta yüzük seçiminde yepyeni seçenekler sunuyor. Tektaşın alışılmışın dışında biçimlerde yerleştirilmesiyle ortaya hem yenilikçi hem de dikkat çekici modeller çıkıyor. Aşk denizinden kopup gelen bu ışıltılı damlayı sonsuz aşkınızın sembolü olarak parmağınızda taşımaya ne dersiniz? Damla Kesim Tektaş Galerisi için tıklayın!

damla kesim pırlanta yüzük

Ateş Sarmalı

Hayatınıza biraz hareket katmak için kıvrılan, sarılan ve dolanan bir tek taş modeli tercih edebilirsiniz. Böylece göz alıcı parıltılar saçan yüzüğünüz elinizi ateş gibi saracak ve göz dolduracak. Değerli ve ışıltılı tek taşınızın üzerinde yükseleceği hareketli bir tasarım sayesinde pırlanta yüzüğünüzü seneler boyu hiç sıkılmadan elinizde taşıyabileceksiniz. Hareketli Tektaş Modelleri için tıklayın!

kıvrımlı tek taş yüzük

Safir

Avrupa'da eskiden beri kraliyet yüzüklerinde kullanılan safir, Prens William'ın Kate Middleton'a evlilk teklif ederken annesi Lady Diana'ya ait olan safir evlilik yüzüğünü hediye etmesiyle inanılmaz popüler hale geldi. Artan talep karşısında safir ve pırlantanın kombine edildiği yüzük modelleri çeşitlendi. Artık tektaşınızda safir kullanmak için ne avrupalı ne de kraliyet ailesine mensup olmanız gerekmiyor. Yastık, damla, yuvarlak ya da markiz kesim tek taştaşınızı küçük safirlerle süsleyebilir ya da merkeze oturan büyük bir safiri küçük pırlantalarla vurgulayabilirsiniz. Safir Tektaş Galerileri için Tıklayın!

mavi pırlanta yüzük modeli

Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

K

Kadriye

14/10/2014

damla modelleride hoş teşşkürler güzel bir yazı olmuş


MK

Meryem Kılıç

14/10/2014

sarı pırlantayı ilk defa duydum ve şık duruyormuş