2014 Çiftleri için Alyans Çeşitleri ve Fiyatları

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:08 DK

29.11.2018

Alyans çeşitleri arasından ömür boyu takacağınız yüzüğü seçmek sanıldığının aksine kolay bir seçim aşaması değildir. Trendlerin gerisinde kalmadan, keyifli ve kolay bir süreç geçirebilmeniz için tüm alyans modellerini masaya yatırdık!

Klasik Alyans Modelleri

Tüm zamanların bilinen en eski alyans çeşidi olan klasik alyans modelleri, platin, beyaz ve sarı altından oluşan genellikle taşsız ve eşinizin yüzüğü ile birebir aynı olan alyanstır. Çoğunlukla sade gelinlerin tercih ettiği bu modellere hafif hareket katmak için küçük taşlar eklenebilir.

Klasik ve bombeli alyans modelleri

İnce Alyans Modelleri

İnce alyans modeller, hafifliği ve sade yapısı ile minimalist gelinlerin ilk tercihleri arasındadır. Modası hiç geçmeyen ince alyanslar kullanım bakımından da diğer alyans çeşitlerine göre her tarza uyumlu oluşu ile daha avantajlıdır. Üstelik özel bir davete katılırken yanına takacağınız tek taş pırlanta yüzük ile alyansınıza ışık katabilirsiniz.

Beyaz Alyans

Beyaz alyans modelleri son yıllarda sarı alyans çeşitlerine göre daha fazla model bulabileceğiniz bir seçenek. Sarı altın fikrine sıcak bakmayan gelinler, beyaz alyans tercihlerini tamtur, beştaş, yeditaş gibi taşlı alyans modellerinden yana kullanıyorlar.

Alyans ve Takı İndirimleri

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat
%40 İNDİRİM
74 2 1
Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

Aşkla Bambaşka! Tüm Pırlantalı Takılarda %40 İndirim!...

Beyaz tek taş, yedi taş ve işlemeli alyans modelleri

Siyah Alyans

Uzun zamandır beyaz alyansların gölgesinde kalan fakat Sex and The City filmi ile tekrar gündeme gelen siyah alyans modelleri bu kez tahtını kolay kolay bırakacak gibi gözükmüyor. Oldukça modern bir görünüme sahip olacağınız siyah alyansların en dikkat çeken modelleri ise pırlantalı modellerde gösteriyor kendini.

Siyah ve renkli alyans modelleri

Alyans Fiyatları

Tüm bu bilgiler ışığında yol haritanızı çizerek seçiminizi daraltabilir, hatta son kararınızın hangi model olacağını belirleyebilirsiniz. Alyansınızı almadan önce Düğün.com sayfalarından, şehrinizdeki alyans ve takı firmalarına ulaşarak randevu alabilir, alyans fiyatları için bilgi isteği yollayabilirsiniz.

Şehrindeki En İyi Alyans ve Takı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ALYANS VE TAKI FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

CA

Ceyda Alkan

13/10/2014

siyah alyanslar çok güzel ve farklı duruyor


AD

Ayla Deniz

13/10/2014

klasikten vazgeçmeyin!!