2013 Gelinlerini Nasıl Yüzükler Bekliyor?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:31 dakika

29.06.2020

Gelinlik, düğün mekanı, gelin saçı... Düğünle ilgili yüzlerce ayrıntı. Biliyoruz ki hepsi siz Düğün.com Gelinleri için çok önemli. Ancak bir tanesi var ki o en özel, en kalıcı anısı olacak düğün gününüzün: ömür boyu bağlılığınızın sembolü olan alyansınız. Peki bu sene sizi nasıl alyans ve takı modelleri bekliyor biliyor musunuz? İhtişamlı, romantik ve kıvrımlı? Ya da modern ve alımlı... Sizin yüzüğünüz acaba hangisi?

Taşların İhtişamı

Kendini ifade etmeyi seven gelinler, bırakın alyansınız aşkınızı tüm dünyaya ilan etsin! Evliliğinizin en güzel sembolü olan yüzüğünüzü taktığınızda pırlantaların alevli ışığı parmaklarınızı sarmalı. Böyle bir görüntü için yüksek montüre oturtulmuş taşlar, serpme pırlantalarla çerçevelenmeli. Tektaşınız ya da beştaş alyansınız tüm ihtişamıyla mutluluğunuzu dünyaya haykırırken sizin konuşmanıza hiç gerek kalmayacak. Modası hiç geçmeyen, her sene yeni akımlarla yeniden yorumlanan bu modeller 2013 senesinin vazgeçilmezleri arasında... Elbette dikkat etmeniz gereken bir konuda pırlanta seçmeden bu beş şeyi öğrenmeniz gerektiği! Dikkat etmeniz gereken kesim, berraklık gibi ayrıntıların özelliklerini öğrenerek daha doğru tercihler yapabilirsiniz.

tamtur ve tektaş yüzük modeli

Romantizmin Zirvesinde

İnişli çıkışlı bir aşk mı yaşadınız? İlişkinizde sımsıkı sarılmalar, ayrılıp barışmalar hiç eksik olmadı mı? Bütün bunlara rağmen, belli ki mutlu sona ulaştınız. Derin ve tutkulu aşkınız evlilikle taçlanıyorsa ne mutlu! Peki evlendikten sonra da ilişkinizin romantik doğasını yanınızda hissetmek istemez misiniz? Cevabınız evetse yüzüğünüz hazır: doğal kıvrımlar, asimetrik karşılaşmalar, içiçe geçmeler ve hepsinin merkezindeki tektaşınız; yani aşkınız... 2013’in romantik aşıklarına aşkla harmanlanan bu yüzükler çok yakışacak...

kıvrımlı tektaş modelleri

Alyans ve Takı İndirimleri

Shine Line
%50 İNDİRİM
181 11 7
Shine Line

Nazar Kolyemizde Kaçırılmıyacak %50 İndirim !

Shine Line
8 TAKSİT
181 11 7
Shine Line

Bonus Kartlara 8 Aya Varan Taksit İmkanı !

Yenilikçi Kesimler

Kimi gelinlerin istekleri çok nettir. Ayrıntıda boğulmaktan, detaylarda kaybolmaktan hoşlanmazlar. Bir sürü küçük küçük şey olacağına tek olsun, tam olsun derler. İşte siz de bu gelinlerden biriyseniz kendini taşlarının kesimiyle ortaya koyan bu eşsiz yüzüklerden biri sizin olmalı. Parmak ve tırnak yapınıza uygun olacak şekilde markiz, baget, kalp ve yuvarlak kesimlerdeki gözalıcı modellerden birini seçin. Ve yüzüğünüzü bir daha hiç çıkarmayın. 2013’te ve sonrasında...

tek taş pırlanta kesimleri

Aradığınız Her Şey Tek Bir Çatı Altında

Artık ne istediğinizi biliyorsunuz. Peki neden hayalinizdeki yüzüğü seçmek için ilk adım olarak alyans galerilerimizi dolaşmıyorsunuz? İstediğiniz modeli bulduktan sonra hemen satın almadan önce biraz takılarınız hakkında bilgilenmeniz daha doğru olacaktır. Ne de olsa ömrünüz boyunca parmağınızda taşıyacağınız bir mücevher alıyorsunuz. Merak ettiklerinizi burada bulabilir, sonrasında ise, en beğendiğiniz alyans firmasından fiyat ve randevu alabilirsiniz.

Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!