Konya Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Konya nişanlık moda evlerine tek sayfada ulaş, son moda abiye modellerini incele ve Düğün.com çiftlerine özel indirimlerden faydalanarak nişanlığını bul!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Mekana Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilir?

Katılacağınız bir davette ya da nişanınızda nasıl bir kıyafet giymeniz gerektiği konusunda kafanızda soru işaretleri varsa işe organizasyon mekanından yola çıkarak başlayabilirsiniz. Nişan töreninizi balo salonunda yapmayı düşünüyorsanız A kesim ya da prenses kesim işlemeli bir nişan kıyafeti giyebilirsiniz. Katıldığınız davet otelin havuz başında yapılacaksa balık kesim, uzun abiye elbise çok şık bir seçim olabilir. Kır düğünü mekanında bir davete katılacaksanız şifon ve tül kumaşlardan tasarlanan uzun, yırtmaçlı elbiseler ya da belden oturtmalı kısa abiyeler tercih edebilirsiniz.

Vücuda Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilir? Abiye ve nişanlık seçiminizi yaparken vücut tipiniz size yol gösterebilir. Abiye çeşitleri arasından vücut tipinize uygun bir model seçerseniz kusursuz görünmemeniz için hiç bir sebep olmaz. Vücudunuzun orta bölgesi geniş yani elma vücut tipine sahipseniz göbeğinizi gizleyen robadan kısa abiyeler tam size göre. Çünkü bu tarz bir elbiseyle vücudunuzdaki en güzel bölge olan ince bacaklarınıza vurgu yapabilirsiniz. Küçük göğüslü bir gelin adayıysanız nişanlık seçiminizi yaparken göğüs kısmında drape, işleme ve püskül gibi hareketli detayları olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Böylelikle göğüsleriniz olduğundan daha dolgun gözükebilir. (“Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” ) başlıklı makalemizi okuyarak abiye ve nişan elbisesi seçiminizde nasıl doğru tercihler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Konya’daki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine bu sayfa üzerinden ulaşmanız mümkün. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alarak abiye elbiseler ve fiyatları konusunda kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabileceğinizi unutmayın.