Vipgelinlik

E-posta Gönder

0212 963 2812

Vipgelinlik

Abiye ve Nişanlık

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000-4.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Hakkında

Özel günlerin hafızaya kazınan kişilerinden mi olmak istiyorsanız? Öyleyse yolunuz mutlaka mağazamız Vipgelinlik ile kesişmeli.

Şişli abiye elbise mağazaları arasında yer alıyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla ister toplu taşıma isterseniz de kendi araçlarınızla yerimize rahatlıkla gelebilirsiniz. Belki bize yürüme mesafesi kadar yakınsınız. Yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyor ve her mevsime uygun modellerimizle karşınıza çıkıyoruz. Önceliğimiz ise her zaman sizi memnun ederek, kusursuz görünmenizi sağlamak.

Abiyeler, genellikle özel günlerde giyilen elbiseler. Bu özel gün kınanız, nişanınız, sözünüz, bir yakınınızın mutlu günü ya da mezuniyetiniz olabilir. Nereye gideceğinizi de öğrenerek size en uygun modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Hazır modellerimizi istemezseniz özel dikim olarak da bizden hizmet alabilirsiniz.

Renk renk kumaşlar, kaliteli aksesuarlar ve her tarz ürünlerimizle mağazamız içerisinde göz alıcı modellerimiz sizi bekliyor. Nerede olacağınız, hangi mevsimde bulunduğunuz ve vücut ölçüleriniz abiye seçiminde oldukça önemli. Bize tüm bu detayları aktardığınızda size tecrübelerimizle yol gösteriyoruz. Son kararı her zaman siz veriyorsunuz.

Vücut ölçüleriniz doğrultusunda size en çok yakışacak modelleri mağazamızda deneyebilirsiniz. Hangi renk istiyorsanız o renklerde abiyelerimizi önünüze seriyoruz. Çok taşlı ya da sade bir model isteyebilirsiniz. Yakası straplez veya illüzyon olabilir. Etek kısmı da balık veya daha bohem bir görüntü için düz kesim olabilir. Bu gibi ve daha pek çok detayı mağazamızda görebilir, kararınızı netleştirebilirsiniz.

Siz de firmamızın şanslı gelinleri, kadınları arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabileceğiniz gibi dilerseniz yandaki bilgi formunu da doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. İşte bizimle irtibata geçmek bu kadar kolay. Bir an önce sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Başak

  • Telefon: 0212 963 2812
  • Adres: Rumeli Cad. Yalçın Apt. No:43 Nişantaşı Şişli - İSTANBUL

Vipgelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!