Abiye ve Nişanlık İstanbul

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım

  • Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Özellikler

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Hakkında

Düğünden önce sırada nişan organizasyonunuz var. Elif Erbey Moda Evi & Tasarım olarak uzun zamandır çok sayıda gelin adayına başarıyla hizmet veriyoruz. Gelinlik modellerimizin yanı sıra pek çok abiye modellerimizle de sizi ağırlıyoruz. İstanbul nişanlık satan yerler arasında yer alarak Ataşehir’de hizmet veriyoruz.

Evlenmeye karar verdiniz ve birlikteliğinizi resmiyete dökecek ilk adım olan nişan töreninizi gerçekleştireceksiniz. Bu sebeple de bir abiye arayışındasınız. Aklınızda birkaç fikir elbet vardır. Ya hayalini kurduğunuz abiyeyi ya da hayalinize en yakın olanı bulmaya çalışıyorsunuz. Elif Erbey Modaevi olarak danışmanlarımız sayesinde istediğiniz abiyeyi kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Modaevimizin kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren hoş sohbetle sizi karşılıyoruz. Hemen ardından da hayallerinizi öğrenmeye başlıyoruz. Hem ten renginize hem de vücut ölçülerinize uyacak en doğru nişanlığı bulmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Hazır modellerimiz içerisinde umduğunuzu bulamadığınızı düşündüğünüz takdirde isterseniz sizin için özel dikim yapıyoruz. Kişiye özel tasarım hizmeti veren ekibimiz, istediğinizi iyice dinliyor ve kısa sürede nişanlığınızı tasarlıyor. Sadece üç hafta içerisinde nişanlığınız hazır oluyor.

Her bütçeye uygun modellere sahibiz. Dolayısıyla kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren boş döneceğini düşünmüyoruz. Renk renk, çeşit çeşit nişanlıklarımızdan birini gözünüze kestireceğinize eminiz! “Ben satın almaya gelmedim kiralamak istiyorum.” diyenlerdenseniz, o konuda da yardımcı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İstanbul nişanlık mağazaları içinde Ataşehir’de bulunması kolay bir konumda yer alıyoruz. Dolayısıyla telefon iletişimimizden sonra sizi uygun fiyat aralıklarımızı öğrenmeniz ve kaliteli tasarımlarımızı görmeniz için mutlaka mağazamıza bekliyoruz. Özel günler için özel tasarımlar yapıyoruz. Gelin, bizimle en kısa zamanda iletişime geçin!

Aklınızdaki soruları sormak için yapmanız gereken yandaki ücretsiz randevu teklifi al formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak veya sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanmak. Bize ulaşmak işte bu kadar kolay.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No:48 Ataşehir/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Yol Haritası

Elif Erbey Moda Evi & Tasarım Yorumları (1)

Damla & Deniz

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Nisanlik aldım ve çok memnun kaldım teşekkürler elif gelinlik ailesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.