Çanakkale Abiye ve Nişanlık

Nişanlık modeli bakıyorsun ama zamanın mı yok? Çanakkale'nin tüm nişanlık moda evleri bu sayfada, kolayca firmaları ve modelleri incele ücretsiz fiyat teklifi al ve nişanlığını seç!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Kısa Boylular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Kısa boylu bir gelin adayıysanız ve sizi uzun gösterecek nişanlı abiye modellerini modeli arıyorsanız özellikle uzun ve mini abiye modellerini tercih etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Kısa modelleri bacak boyunuzu uzun göstermeye yardımcı olacaktır. Uzun abiye modelleri ise, yüksek topuklu ayakkabılar ile giydiğiniz takdirde sizin için ideal seçim olabilir. Böylece dilediğiniz yükseklikteki topuklu ayakkabı modelini uzun etek sayesinde gizleyerek giyebilirsiniz. Kısa gelin adaylarının uzun görünebilmeleri için bir diğer yapmaları gereken şey karışık desenlerdeki ya da renklerdeki abiye modellerinden uzak durarak, düz renk abiye modellerine yönelmek! Düz renk seçimi sizi olduğunuzdan daha ince ve doğal olarak da daha uzun gösterecektir. Minyon olmanızın yanı sıra kilo problemi de yaşıyorsanız yoğun taş işlemelerinin olduğu abiye elbiseler yerine ince ve hareketsiz kumaş modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Sizi uzun boylu gösterecek bir diğer seçenek yüksek bel görünümlü elbise modelleridir. Kemerli bir model tercih ediyorsanız, kemerin göğsün hemen altında yer aldığı abiyeler sayesinde bacak boyunuz daha uzun görünür. Ayrıca derin V yakaya sahip abiye çeşitleri de aynı etkiyi yaratarak uzun görünmenizi sağlayacaktır. Çanakkale’de abiye modelleri ararken, vücut tipinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmalı ve size en ideal abiye modellerini sunabilecek firmalara yönelmelisiniz. İncelediğiniz firmalardan hoşunuza gidenlerden tek tıkla randevu alabileceğinizi unutmayın. İndirim sayfasını takip ederek de nişanlığınızı çok daha uyguna mal edebilirsiniz.