Nabizade Konağı *

Nabizade Konağı

Zerafetin nezaketle buluştuğu unutulmaz davetlerin adresi "Nabizade Konağı" özel organizasyonlarınız için, tarihi doku içinde ve zarif bahçesinde sizleri bekliyor.

Kadıköy evlendirme dairesinin tam karşısında yer alan Nabizade Konağı, semtin en hareketli noktasında konumlanmıştır.

Düğün, nişan, kına, sünnet, parti ve mezuniyet törenleri, A La Carte restaurant hizmetleri, brunchlar ve catering hizmetleri sağlanmaktadır.

Talebe göre, arzu edilen çeşitlilikte dekor ve organizasyon hizmetleri de sunulmaktadır.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (5)

Kokteyli bir düğün gerçekleştirdik öğle saatindeydi ve ortam çok sıcaktı çok güzeldi hatta bizim düğün organizasyonumuzda elektrikler kesilmişti ve biz bunu yadırgamamıştık bile. Mekanın sahipleri o kadar sıcak kanlı ve samimi insanlardı ki biz düğünden önce git gel yaptığımız için samimi olmuştuk ve elektriğin gidişini sorun etmemiştik. Düğünden önce bizim de aklımıza gelemedi tabi mekanda jeneratörlerinin olup olmadığını sormak. Ki zaten bu durumu sorun etmedik başka bir çift olsa belki üzülür sorun ederdi ama biz gayet rahattık. Hatta ona rağmen çok memnunduk. Konağın içerisi zaten küçük bir mekandı ve gelinin hazırlanması için en üstte bir oda veriyorlardı ben orada giyindim konağın içi küçük ama tuvalet vs olsun çok temiz.

Restaurantı oldukça temiz, yemekleri zaten çok güzelmiş misafirlerimden aldığı olumlu geri dönüşler içersinde bunlar da vardı. Yemekler hem çok lezzetli hem de çok güzel ve sıcakmış. Biz haliyle o heyecandan yiyememiştik. Kokteyli de çok güzeldi, misafirlerimden de çok güzel yorumlar almıştım. Şehir içinde ufak bir davetli kitlesiyle kır düğünü düşünenlere önerebileceğim bir yer.

  • Düğün Tarihi : 06/06/2015

Mekanın sahipleri son derece güleryüzlü ve işlerine sahip insanlar. En önemli özellikleri 'sözlerinde durmaları'. Oğlumuzun düğününde hiç üzülmedik, davetlilerimize mahçup olmadık ve en önemlisi oğlum ve gelinim bu mutlu günlerinde hiç gerilmediler. Yer çok merkezi olduğu için ulaşım problemi yaşanmadı, yemekler lezzetli-taze ve çok uygun porsiyonlarla sunuldu. Servis son derece hızlı ve güleryüzlüydü. Ankara'dan gelip İstanbul'da düğün yapmak zorunda olmanın getirdiği tüm kaygılarımızı boşa çıkarttılar. Tüm davetlilerimiz mutlu ayrıldı. Pek çok İstanbullu dostumuza keyif duyarak referans olduk. Ellerine sağlık, teşekkürler....

  • Düğün Tarihi : 23/05/2015

Yemekler güzeldi. Fiyatları tam bizim bütçemize uygundu. Görüşmeleri yaptığımız Nesrin Hanım ve diğer görevliler gayet nazikti. Ulaşım çok rahat oldu tüm misafirlerimiz için. 150 Kişiyle yapmayı planladığımız kır düğünümüz için mükemmel bir yer oldu. Mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ederiz.

  • Düğün Tarihi : 13/09/2014

Çalışanların ilgisi mekan sahibinin samimiyeti olsun güleryüzlü yaklaşmalrı sıcak davranışları ben bu doğrultuda bu mekanı tercih etti.Çünkü ikili ilişkilere ve samimiyete bakan biriyim.Neyi nasıl istiyorsam o şekildee gerçekleşti hiçbir şey benim isteğim dışına çıkmadı.Yemekli ve kır düğünüydü.Yemekler için bize bir kaç hafta önceden bir tercih sağladılar gelin tadın hangi menüyü istiyoranız onu sağlayalım diye biz belirledik ve buluştuk.Ulaşım açısından kadiköyün merkezinde bir mekan misafirleri ve bizim için ulaşım problemi oluşmadı.Herkes eğlendi.Mekanın manzarası vs yoktu fakat mekan istanbulun göbeğinde bir mekandı en önemli özelliğiydei zaten buydu.Mekanın süslemeleriyle ben ilgilendim.Benden sonra iki arkadaşım daha bu mekanda düğün gerçekleştircek ben çok memnun kaldım düşünenlere tavsiye ederim.

  • Düğün Tarihi : 06/09/2014

oldukça ilgili yetkililerinin olduğu sıcak bir mekan. en telaşlı günümüzde bizim yerimize her ayrıntıyı düşünen, bizimle eğlenip gülen nabizade konağı yetkililerine ve çözüm ortaklarına çok teşekkürler.

  • Düğün Tarihi : 02/08/2014
Yorum Yap
Nabizade Konağı ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nabizade Konağı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ