Söz, Nişan Mekanları İzmir

Stonehouse Byipek Çiftlik Evi

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Stonehouse Byipek Çiftlik Evi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Stonehouse Byipek Çiftlik Evi Hakkında

İşletme sahibimizin büyük tutkusu olan klasik arabalar, antikite eşyalar ve tarihi yapılar kendisini Şirince’ye sürüklemiş, Şirince’yi görünce de bir daha buradan vazgeçememiş. Klasik Araba Kulübü’nün düzenlediği bir yarış için yol üzerinde bulunan köye uğrayan işletme sahibimiz eşi; köyün büyülü havasında öylesine etkilenmişler ki İstanbul’u bırakıp hemen burada bir işletme açarak yerleşmeye karar vermişler. Şirince’nin kendine özgü evleri, sıcak ve samimi insanları, doğal yaşam koşulları insanı kendine hayran bırakan nitelikte gerçekten de. Siz de düğün organizasyonunuz için farklı bir ambiyans arayışı içerisinde iseniz yolunuz mutlaka Şirince’ye düşmeli.

Gelin Şirince hizmet veren işletmemiz Stonehouse Byipek Hotel’i yakın görüp tanıyın.

Yaklaşık olarak 200 – 300 kişi kapasiteli düğünleriniz için oldukça elverişli bir mekân olarak hizmet veriyoruz. Otantik bir düğün konsepti için hayal ettiğinizden fazlası ile karşılaşacağınız işletmemizde düğün geceniz için özel hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz.

Yemekli olarak düzenleyebileceğiniz düğün geceniz için bir catering firması anlaşarak istediğiniz menüyü davetlilerinize sunabilirsiniz. Yemeksiz organizasyonlarınız veya kokteylleriniz için yine farklı aperatif ve başlangıç seçeneklerimizden istediğinizi tercih edebilirsiniz. İçecek olarak ise Şirince’de olmanın avantajını sonuna kadar kullanarak, beldemizde üretilen eşsiz tatlardaki şaraplar ile masalarınızı süsleyebilirsiniz.

Taş duvarlarımız, doğal tarzımız ve otantik mimarimiz ile düğün çekimleriniz için de işletmemizin harika bir tercih olabileceğinden bahsetmek isteriz.

İsterseniz düğün gecenizin bir gece öncesinde otelimizde konaklayarak kuaför ve makyajınızı buraya davet edebilirsiniz. Odalarımızda rahatça düğünününüz için hazırlıklarınıza başlamadan hamamımızda geçireceğiniz birkaç saat onunda zinde ve dinlenmiş bir şekilde düğününüze hazırlanmak eminiz ki benzersiz bir deneyim olacaktır.

Düğününüzün sonrasında eğlenmekten yorgun düşeceğinizi tahmin ediyoruz. Dilerseniz düğün gecenizin devamını da otelimizde sonlandırabilirsiniz.

Benzersiz bir mekânda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken formu doldurarak bize ulaşmanız olacak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Şirince Köyü Şarap fabrikası yanı No:10 Selçuk

  • Haritadaki Konumu

    Stonehouse Byipek Çiftlik Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.