Karnaval Luxury

19 Yorum

0232 335 59 97

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 5 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

Ceren & Emin

Düğün Tarihi: 17.08.2019


Biz mekana ilk görüşte vurulanlardanız. Oldukça geniş ve ferah. Her şey yepyeni ve tertemiz. İşletme sahipleri son derece ilgili ve cana yakın. Kendilerinden sorduğumuz tüm sorulara fazlasıyla yanıt aldık. Salonumuzu gönül rahatlığıyla tuttuk. İlgilenen çiftlere şiddetle tavsiye ediyoruz.... devamı 

Karnaval Luxury Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  350 - 500 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

Karnaval Luxury Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  750-1.000 kişi

 • Kokteyl Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Otopark araç kapasitesi ne kadar?

  1.000'den fazla

Karnaval Luxury Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Sadece açık alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Çim alan, Havuz başı, Orman içinde, Şehir merkezinde, Teras
 • Manzara

  Panaromik manzara, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Karnaval Luxury Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Hazırlık odası
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Karnaval Luxury Sıkça Sorulan Sorular

 • Karnaval Luxury düğün fiyatları ne kadar?

  Karnaval Luxury düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Karnaval Luxury düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • Karnaval Luxury kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

  Karnaval Luxury yemekli düğün için maksimum 750-1.000 kişi, kokteyl için ise maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.Karnaval Luxury açık alan kapasitesi maksimum 3.000'den fazla kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 50-100 kişidir. Karnaval Luxury maksimum 1.000'den fazla araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Karnaval Luxury düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

  Karnaval Luxury düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


 • Karnaval Luxury düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Karnaval Luxury düğün dışında mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, piknik, doğum günü, kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Karnaval Luxury Hakkında

Çiftlerin aradığı kriterleri taşıyan kır düğünleri başta olmak üzere kına, nikah, nişan gibi tüm özel günleriniz için farklı alanlar hazırlayan 26.000 metrekarelik çim alan üzerine kurulu bir düğün mekanıyız. Karnaval Luxury Kır Düğün Salonu’nun böylesine donanımlı ve birden fazla alan seçeneği sunmasını üzerine oldukça düşünülmesi, doğru bir planlama yapılarak 1 yıl içinde inşasının tamamlanmasına borçluyuz.

Davet Alanları

Farklı özelliklerde davet alanlarımız bulunuyor. Bu alanlarımızın her biri organizasyon türüne uygun bölümlere ayrılıyor.
●Karnaval Luxury Havuz Başı: Çok katılımlı düğünler için en müsait alanımız. 1.500 kişilik bir davetli grubunun aynı anda kolaylıkla ağırlanabileceği alan yeterliliğine sahip.
●Karnaval Deluxe: Yemyeşil bahçemizde 700 kişilik kır düğünlerine ev sahipliği yapabiliyoruz. Ayrıca bahçemiz içerisinde nikah organizasyonları için hazırlanmış bir köşemiz ve bungalov havuzlu evimiz de bulunuyor.
●Kehribar Korusu: Burada bir açık bir de kapalı alan alternatifimiz mevcut. Açık alanımız 300 kişilik kına gecelerine ve gündüz nikahlarına ev sahipliği yapabiliyor.. 4 mevsim hizmete açık olan kapalı salonumuzda 400 kişiyi misafir edebiliyoruz.

Dekorasyon

Alan tasarımımıza şekil verirken sadeliğin getirdiği zarifliği yansıtabilmek ilk kriterimiz bu yüzden rustik ve klasik tarza yöneliyoruz.
●Karnavalluxury Havuz başı: Beyazın şıklığından yararlanarak beyaz yuvarlak sırtlı sandalyeler, dikdörtgen ve oval şekildeki masalarla düzenimizi kurduk. Dilerseniz koltuk masa şeklinde düzenlenen bir köşemiz de var. Beyaz çiçeklerle kaplanan ahşap sütunlarla masalarımız çevreleniyor.
●Karnavaldelux: Oturma düzeni beyaz napolyon, ahşap sandalyeler, beyaz yuvarlak masalar ve dikdörtgen ahşap masalardan oluşan bahçemizde çim duvarlar üzerine asılmış fotoğraflarınızı, bambularla, ahşap üçgen şeklindeki arka fonlarla, pampaslarla süslenmiş sahnemizi göreceksiniz.
●Karnaval Luxury Kehribar Korusu: Açık havada yapılacak kına geceleri için ayrılan bir alan olduğundan kırmızı ve siyah kombinasyonu hakim. Siyah napolyon sandalyeler, siyah örtülü dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Sandalyelerimiz kırmızı tüllerle süslenirken masalarımız kırmızı- siyah detayları olan masa tagları ve metal suplalarla zenginleştiriliyor.

Hizmetler

Davet alanlarımızın yanında hazırlık odaları, mescitler, çocuk bakım odaları, oyun alanları, açık hava fotoğraf çekimleri için uygun alanlarımızdan da faydalanabilirsiniz. 1.000 araçlık otoparkımızda tüm davetlilerimizin araçlarına yer var, dilerseniz hiç vakit kaybetmemek için aracınızı valelerimize teslim edebilirsiniz. Değişen hava koşulları çiftlerimizi ürkütmesin çünkü bu ihtimale karşı gerekli sistemlere mekanımızda yer veriyoruz. Dilerseniz işletmemizin organizasyon sorumluları ve aşçılarıyla dilerseniz harici organizasyon ve catering firmalarıyla çalışabilirsiniz.

İzmir’de kır düğün salonları içinde bizim gibi her davet türüne özel alan seçeneği sunan başka bir mekanın varlığından haberdar değiliz doğrusu. Hem birden fazla alan alternatifi hem de bütün bir hizmet paketi sağlayarak çiftlerimizin rahat bir nefes almasına imkan veriyoruz. Orman içinde doğanın güzelliklerine şahit olacağınız bir mekanda düğün yapmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 59 97
 • Adres:

  29 Ekim Mahallesi, Atatürk Cd. No:148, 35395 Kaynaklar

 • Nasıl gelinir?

  izmirin her yerinden toplu taşıma araçları ve özel araçlarla çok hızlı ve kolayca gelinebiliyor.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Karnaval Luxury Yol Haritası

Karnaval Luxury Düğün Yorumları (19)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,9

Kalite

Personel

İletişim

Ceren & Emin

Düğün Tarihi: 17.08.2019


Biz mekana ilk görüşte vurulanlardanız. Oldukça geniş ve ferah. Her şey yepyeni ve tertemiz. İşletme sahipleri son derece ilgili ve cana yakın. Kendilerinden sorduğumuz tüm sorulara fazlasıyla yanıt aldık. Salonumuzu gönül rahatlığıyla tuttuk. İlgilenen çiftlere şiddetle tavsiye ediyoruz.... devamı 

Karnaval Luxury

Kır Düğünü

SEVGİLİ CEREN VE EMİN SİZLERİ AĞIRLAMAK ÇOK KEYİFLİYDİ. İNANILMAZ BİR NİŞANDI. ENERJİNİZLE SALONUMUZA RENK KATINIZ.BİZDE SABIRSIZLIKLA SİZİN DÜĞÜNÜNÜZÜ BEKLİYORUZ.

Hande & Erhan

Düğün Tarihi: 01.09.2022Sizin bir şey düşünmenize gerek yok herşey sizn adınıza düşünülüyor o kadar mükemmel bir düğün geçirdik ki daha düğün olmadan bile emindim güzel geçeceğine. Biz ailemiz çevremiz herkes çok çok beğendi. bizimle ilgilenen başta Fedai bey Naciye hanım ve İlkay bey olmak üzere tüm karnaval... devamı 

Kübra & Niyazi

Düğün Tarihi: 06.09.2021Herşey için çok teşekkür ederiz kusursuz bi gece yaşattıkları İçin emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

Tuğce & Ersin

Düğün Tarihi: 28.07.2021Pandemiden dolayı 4kez erteleme yaptıktan sonra nihayet 28/7/2021 çarşamba günü çocuklarımız "Ersin ve Tuğçe" nin düğünlerini karnaval luxury kır bahçesinde gerçekleştirdik vebu süre içersinde bizlere bir işletme sahibi olarak değilde birarkadaş yoldaş olarak bıkmadan, usanmadan yardımlarını ve... devamı 

Ilgaz & Melih

Düğün Tarihi: 02.07.2021Buradan herkese tavsiye edebileceğim tek düğün salonu. Bu kadar ilgili bir düğün saalonu sahibi ve çalışanları görmedim. A'dan Z'ye ilgili alaka mükkemel. En güzel günümü mükkemmel bir organizasyon ile taçlandırdığınız için ne kadar teşekkür etsem az.

İpek & Selçuk

Düğün Tarihi: 21.08.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıBu gün müstakbel eşimle birlikte, arkadaşlarımızın referanslarıyla mekanı görmeye gittik. Güler yüzlü ve samimi işletmecilikleriyle gönlümüzü feth ettiler, zaten dekorasyon ve salon dizaynını anlatmaya gerek yok, internette ki görsellerle birebir aynı. Çok temiz çok bakımlı, para kazanıp sezonu... devamı 

İlknur & Ömer

Düğün Tarihi: 20.08.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıBen beğendiğim bir yeri bile önerirken hep tedirgin olurdum. Bir sıkıntı çıkarsa diye. Ama Karnaval Luxury bambaşka. Bir organizasyonda düşünülmesi gereken ne kadar ayrıntı varsa her şey düşünülmüş. Mekana girdiğinizde işte aradığım yer tam olarak burası diyorsunuz zaten. Ben hayran kaldım. Düğün... devamı 

Cansu & Bayram

Düğün Tarihi: 29.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıMisafirlerin düğün sahibinden çok mekanla fotorafı oluyor genelde muhteşem bir mekan ve ücretini sonuna kadar hakediyor.Tüm ekip mükemmel samimi ve çalışkanlar her konuda yardımcı oldular hizmet yönünden fazlasını gördük ama eksiği hiç olmadı sorun yaşamadık. Orkestrası da istediğiniz tarzı çalıyor... devamı 

Karnaval Luxury

Kır Düğünü

CANSU HANIM YORUMUNUZ VE MEMNUNİYETİNİZ BİZİ MOTİVE EDİYOR.. KARNAVAL LUXURYNİN ÇİFTLERİ HER ZAMAN GÜZEL VE ÖZEL. SİZDE ONLARDAN BİRİSİNİZ. COK GÜZEL VE EGLENCELİDİNİZ.. MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN..

Gizem & Tolga

Düğün Tarihi: 19.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıTam anlamıyla rüya gibi bir geceydi, herkesi aynı anda memnun edebilmek imkansızdır ama fedai bey ve ekibi bunu başardı. Konsepti,ikramları,personelleri,orkestrası herşeyi kusursuzdu konuklarımız büyüleyici bir ortam harika bir nişan diye diye gittiler ardından mekanı sormak numara almak için... devamı 

Karnaval Luxury

Kır Düğünü

SİZİ KARNAVALI BEĞENDİNİZ AMA BİZDE SİZİ ÇOK BEĞENDİK EĞLENCE ZİRVE, MİSAFİRLER NEZİH BİRDE SİZLER TAM ANLAMIYLA HER ŞEY COK GÜZELDİ. MUTLULUKLAR DİLERİZ...

Cerensu & Serdar

Düğün Tarihi: 31.08.2019Kızım Ceren in düğümünü 31 Ağustos 2019 Cumartesi günü Karnaval Luxury, Kır Bahçesinde gerçektirdik. Düğüm salonu mekan, konsemp, hizmet ve ikram olarak çok çok beğenildi. Konulardan
Ok olumlu geri bildirimler aldık. İşletme müdürü başta olmak üzere tüm ekip. Çok ilgiliydi.Bu güzel...
devamı 

Karnaval Luxury

Kır Düğünü

GÜZEL DÜĞÜNDÜ MEVLÜT BEY..KEYİFLİYDİ..MUTLULUKLAR ÇİFTLERİMİZE

Büşra & Oğuzhan

Düğün Tarihi: 20.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıÜcreti sonuna kadar hakediyor, en gözde bir numaralı salon . İyi ki karnaval luxury gelini olmuşum . İşletmedeki herkes çok ilgili her detayla ilgileniyorlar, hayal ettiğiniz herşeyi faaliyete geçiriyorlar 🥰 tereddüt etmeden güvenebilirsiniz ❤️

Hasibe & Baris

Düğün Tarihi: 30.08.2018


Benim düğünüm 30/08/2018 de oldu. Dugun.com da proje halinde iken görmüştüm. Yani ortam nasil olur ,misafirler eglenir mi, fotograf cekimlerim nasil olur vs kafamda bir cok soru vardi. Onca dugun salonu orkestra fotografci aradım, izledim dinledim icime sinen olmadi. Mekanı gormeye gittiğimde ... devamı 

Karnaval Luxury

Kır Düğünü

ya ya hatırlıyoruz herşeyi, her şeye rağmen keyifli bir akşamdı.. mutluluğunuz daim olsun

Tuğba & Burak

Düğün Tarihi: 17.06.2018


İlk olarak Fedai Bey, eşi ve kardeşine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. İlk düğün bizim olacağı için çok tedirgin olmuştuk ama her şey tek kelime ile mükemmeldi. Tüm davetlilerimiz çok memnun ayrıldı. Evlenecek olan çiftler düşünmeden gitmelisiniz :)

Karnaval Luxury

Kır Düğünü

CANIMSIN :)))) MUTLULUKLAR SİZE. SİZ DE MÜKEMMELDİNİZ AMA HER ÇİFT SİZİN GİBİ POZİTİF VE NEŞELİ OLMALI, BİZDE ACAYİP KEYİF ALDIK. OĞLUNUZ OLURSA SÜNNET DÜĞÜNÜ %50 İNDİRİMLİ

Buse & Ali

Düğün Tarihi: 02.07.2019


İzmir'in en mükemmel düğün mekanı olduğunu düşünüyoruz. Düğün daha olmadığı halde

Funda & Kerem

Düğün Tarihi: 30.05.2019


BA-YIL-DIM ve 2019 için yerimi ayırttım. İnanılmaz bir yer içimize sine sine tuttuk. fiyatı diğerlerine göre yüksek ama hakediyor..

Diğdem & Ziya

Düğün Tarihi: 05.10.2018


Biz salonu internetten proje halinde iken gördük ve tuttuk. Dün salona gidip gördüm cuk diye oturmuş. Çok karizma salon . Şiddetle tavsiye ederim.

Refika & Hüseyin

Düğün Tarihi: 29.08.2018


izmirde bu tarz bir mekan olamasına şaşırdım doğrusu. bizim için zor oldu ama . istediğimiz gibi bir düğün yeri oldu.. İşletmecileri profosyenel ve işinin ehli. her sorumuzu cevap aldık..bize hayırlı olsun

Çi̇sem & Ahmet

Düğün Tarihi: 10.08.2018


sabırsızlıkla bekliyorum düğün tarihimi. bircok düğün mekanı gezdim ama böylesini görmedim..

Helin & Cihan

Düğün Tarihi: 29.07.2018


Bu salonu mutlaka görmelisiniz Evlenecek arkadaşlarımıza tavsiyemizdir. acayip bi havası var . Salon sahibi fedai bey bu işi çok iyi biliyor.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.