Vakıftepe*

Vakıftepe
Vakıftepe, İstanbul Sarıyer'de Baltalimanı semtinde faaliyet gösteren, bünyesinde düğün gerçekleştirebileceğiniz davet alanları olan bir işletme. Kır düğünü yapabileceğiniz, boğaz manzaralı bir bahçesi mevcut. Boğazın ve İstanbul'un ucundan kıyısından değil tam manasıyla görüldüğü yemyeşil bir tepede gerçek bir kır düğünü deneyimi için tercih edilebilecek bir mekan. Davetlilerinizin kolayca bulabileceği bir yerde. Kapasitesi; 400 kişiye kadar davetliyi yemekli düğünde, 500 kişiye kadar da bir kokteylde ağırlamanıza el verecek düzeyde. Nişan, kına gecesi gibi etkinler için de tercih edebileceğiniz mekan size ve misafirlerinize unutulmaz bir düğün yaşatacağını garanti etmekte. Fiyat teklifi alarak, iletişime geçebilir ve hayalinizdeki düğünü planlamaya devam edebilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
C&M Cansu & Mathieu Düğün Tarihi: 30/08/2015

Dışarıdan gelen yabancı misafirlerimiz bile mekanı o kadar çok beğendiler ki böyle birşey olamaz Dünya'da dahi eşi yok bu mekanın yorumunu dile getirdiler. Mekanın güzelliğine görşelliğine söylenecek hiçbir şey yok tek kelimeyle nefis harika bir mekan. Kapasitesi 500 600 kişide alır fakar ideal rakam bence 250-300 olmalı mekan dümdüz bir platofrmda olmadığı için masa düzeni knusunda biraz zorlanılabilir. Bu üzdne en ideal rakam 250-300 bence ama 500 600 kişide alır mekan. Yaz düğünleri için ideal bir mekan tabi. Hizmet bakımından değerlendirirsek yemekler aile içinde olduğu için yani aile yaptığı için çok lezzetliydi tabi ki. Biz 100 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik neredeyse her masaya 1 garson düştü ve mükemmel hizmet aldık. Düşünebiliyor musunuz? 40 masaya hizmet eden 11 garsonla 11 masaya hizmet eden 11 garsonun ilgisi ve hizmetteki kalitesini tabi ki çok çok kaliteli bir hizmet aldık. Müzik konusunda da İstanbul'un en yüksek tepesinde yer aldığı için canlı müzik biraz sorun yaratabilir tabi dj olunca iş değişir o zamn sorun olmaz ama dışarıdayken yani açık hava kısmında canlı müzik biraz sorun yaratabilir ama tabi kapalı bölümüde mevcut mekanın orada canlı müzik sorun olmaz canlı müziğe uykun bir kısım o. Mekan kısaca 200 300 kişilik yaz düğünleri için ve küçük organizasyon için ideal bir mekan.

BA Barış Düğün Tarihi: 25/07/2015

bi düğün daha yapsam orda yaparım bi çok firmayla görüştüm araştırma süresince kişi başı ücret söyleniyor sonrasında alkol bir adet gibi sıkıntılar çıkardılar net değilllerdi çıplak ücrete pasta ücreti kameraman ücreti gibi ekstra fiyatlar ve bahşişler ekleniyo net değiller bu mekanı tercih etme nedenim hem kır düğünü yapabildik hem deniz görebildik kişi başı ücret haricinde bir ücret istenmedi net bir ücret verildi en iyi hizmet aldığım firma çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum hiç başımız ağrımadı düğün günü sadece eğlendik hiç bir sıkıntı yaşamadık servis iyiydi mezeleri iyiydi garsonlar ve müzüdürler ilgiliydi yalnız başımıza iş yapmadık düğün alanının kenarları kaçak girişler olabiliyor burayada dikkat edebilirlerse daha iyi olur

SE sena Düğün Tarihi: 25/07/2015

çok memnun kaldım hiç bir şeyle ilgilenmeme rağmen herşey eksiksizdi mekanın dizaynı göze hitap ediyordu ne çok süslerle boğmuşlardı ne de eksik bir görüntüsü vardı olması gerektiği gibiydi ve güzeldi yetkililerin ve garosnların ilgiside güzeldi mekanın çok güzel boğaz manzarası var dışardan görünüşü ile içerisinin görüntüsü çok farklı içeriye girildiğinde çok güzel bir manzara ile karşılaşıyorsunuz yemekli bir düğündü yemekler lezzetliydi sıcak servis edildi pastamda çok güzeldi müziği güzeldi pisti yeterliydi ben 200 kişilik bir düğün yaptım 300 kişide olsa yeterdi fotoğraf ve video çekiminden de memnun kaldım

BU Burcu Düğün Tarihi: 13/09/2014

Açık hava olması ve manzarasının olması çok güzeldi çok memnun kaldım bu tercihte kabul ettim. Personellerin hizmeti ilgisi yemekler gayet güzel ve iyiydi. Yetkililerin ilgisi güzeldi memnun kaldım. Ulaşımımız rahat gerçekleşti ve ses sistemleri teknik yeterlilikleri güzeldi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Vakıftepe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Vakıftepe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap