Urla Delfina Restaurant

E-posta Gönder

  • Urla, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Urla Delfina Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Urla Delfina Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Urla Delfina Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Urla Delfina Restaurant Sık Sorulan Sorular

Urla Delfina Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Urla Delfina Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Urla Delfina Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Urla Delfina Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Urla Delfina Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Urla Delfina Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Urla Delfina Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Urla Delfina Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Urla Delfina Restaurant düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Urla Delfina Restaurant Hakkında

En değerli günlerinizde yapacağınız kutlama yemekleri için Urla Delfina Restaurant’ı tercih etmeye ne dersiniz? Güzel ambiyansımız, zengin yemek menümüz ve profesyonel ekibimiz ile ev sahipliğinizi yapmak için şimdiden sabırsızlanıyor, sizi ve değerli konuklarınızı restoranımıza davet ediyoruz.

Mekanımızın 200 kişiye kadar çıkabilen misafir ağırlama kapasitesi mevcut. Bu nedenle kalabalık olacak; nişan, düğün ve kurumsal etkinlik gibi yemekleriniz için rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz. Organizasyonunuza özel oluşturacağımız masa düzeni seçeneklerimiz de bulunuyor. Örneğin; daha samimi bir ortam yaratmak için masalarımızı birleştirerek geniş sofralar kurabiliyoruz.

Peki restoranımızda bir yemek şöleni yaşamaya hazır mısınız?

Yemek organizasyonlarınız için hazırladığımız özel menü seçeneklerimizle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Yemek listemizde, 13 çeşit tavuk yemeği, deniz ürünleri, sıcak ve soğuk salatalar, 23 çeşit et yemeği, 32 çeşit meze, 10 çeşit pizza gibi birçok alternatif bulunuyor. Yemek menünüzü ister kendiniz oluşturuyorsunuz isterseniz de özenle hazırladığımız fix menü olanağından yararlanıyorsunuz. Restoranımızda birçok yerli alkol ve kokteyl çeşidinin de bulunduğunu belirtelim.

Denize sıfır restoranımızı özel etkinlikleriniz dışında günün stres ve yorgunluğunu atmak için de tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte huzurlu ortamımızda kahve içerken keyifli vakit geçirebilir, güneşin batışına şahitlik ederken hayaller kurabilir veya eşinizle birlikte romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Urla yemek mekanları arasında çok beğenilen ve sıkça tercih edilen restoranımızın bir başka güzel özelliği de profesyonel bir ekibe sahip olması. İhtiyaçlarınız ve isteklerinizle yakından ilgilenen bu ekibimizden organizasyonunuzun planlanması ve yönetimi dahil her konuda yardım ve destek isteyebilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İskele Mahallesi İskele Caddesi no:99 35430 Urla/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.