Restoran Düğünü İndirimleri

Restoran düğünü mü planlıyorsun? Düğün.com'a özel kampanyaları incele, indirimli restoran düğün fiyatlarına göz at, fırsatları kaçırma!

Paella Davet
Üyelere
Özel Fiyat
115 6 15
Paella Davet

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

400 TL Fiyat Al

Nossa Costa
Hediye
78 3 18
Nossa Costa

Anlaşma Sağlayan Çiftlerimize Standart Süsleme Hediye !

Kanlıca Paysage
Üyelere
Özel Fiyat
44 1 6
Kanlıca Paysage

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemekli, Kişi Başı

750 TL Fiyat Al

Liya
Üyelere
Özel Fiyat
96 11 1
Liya

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

2.960 TL Fiyat Al

Nanna Restaurant
Üyelere
Özel Fiyat
22 1 15
Nanna Restaurant

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Yemekli, Kişi Başı

650 TL Fiyat Al

Kalamış Paysage
Hediye
75 2 9
Kalamış Paysage

Anlaşma Sağlayan Çiftlerimize Synosse Park Hotel'de 1 Günlük Havuz Kullanımı Hediye!


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Yemekli Düğünün Maliyetini Neler Etkiler?

Yemekli düğün düzenlemek için en iyi mekanlardan biri usta aşçıları ve deneyimli garsonları olan restoranlardır. Restoranda yaptığınız yemekli düğün fiyatları, kişi sayısı ve menü seçimini göre değişiklik gösterebilir. Menü içeriği maliyeti en çok etkileyen unsurlardandır. Tavuk ya da kırmızı et, alkollü ya da alkolsüz menü seçimi restoran düğünlerinde fiyat farklılıklarına sebep olur. Ana yemekte tavuk eti içeren menüler, kırmızı ete göre daha uygun ücretlerdedir. Tıpkı et seçiminde olduğu gibi alkol de fiyatta büyük değişikliğe sebep olur. Eğer misafirlerinizden az kişinin alkol tüketeceğini düşünüyorsanız sınırlı alkollü bir menü seçerek tasarruf edebilirsiniz. Kısıtlı bir bütçeyle yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız menünüzü tavuk eti, alkolsüz ya da sınırlı alkollü olacak şekilde belirleyerek düğün masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Yemekli düğün maliyetini etkileyen bir diğer faktör davetli sayısıdır. Kalabalık bir konuk listeniz varsa bu düğününüzün masraflı olacağının sinyallerini verir. Restoranların sunduğu yemekli düğün fırsatlarını inceleyerek kampanyalı menülerden ve indirimli fiyatlardan yararlanabilir, düğün masrafınızı azaltabilirsiniz.

Mekan dekorasyonunda kullandığınız süslemeler yemekli düğün maliyetine de yansır. Restoranların genellikle çiftlere sunduğu belli dekorasyon paketleri vardır. Bu paketlerin dışına çıkıp ek süsleme, meşale, havai fişek gibi ekstra hizmetler talep ederseniz bu düğününüzün maliyetinin artmasına sebep olabilir.

Restoranların size özel olarak sunduğu indirimlere, kampanyalara ve hediyelere bu sayfa üzerinden ulaşabilir ve düğün hazırlıklarınızda tasarruf yapabilirsiniz.