Sheraton Çeşme*

Sheraton Çeşme
Sheraton Çeşme'de "Evet" demenin ayrıcalığı sizi bekliyor!

Evliliğe muhteşem bir düğün ve balayı ile adım atın...

Düğün törenlerini yaz aylarında gerçekleştirmek isteyenler, Sheraton Çeşme'nin deniz manzaralı çim mekanında, günbatımını dalgaların sesiyle birlikte yaşayacaklar.

Çeşme'nin parlayan yıldızı Sheraton Çeşme, ayrıcalıklı özelliklerinden biri olan düğün organizasyonlarıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Her gelinin hayali unutulmaz bir düğün yaşamaktır. Bu duyguyla hizmet veren Sheraton Çeşme, özellikle düğün töreni mekanı olarak düzenlenen deniz manzaralı 1500 kişilik Copacapana'da da yenilikler gerçekleştirdi. Copacapana, havuzun eklenmesiyle, tüm çevrede denizle havuzun birleştiği ve düğün töreni sırasında günbatımı keyfini sunan tek mekan haline geldi. Her türlü hava şartına hazırlıklı Çeşme Sheraton'un 1720 m2'lik muhteşem kapalı mekanı da yine düğün sahiplerinin hizmetinde.

Her mevsimin kendi güzelliğini evlenmeyi planlayan çiftlere Sheraton Çeşme'nin sunduğu ayrıcalıklar sınırsız. Düğün sırasında, Sheraton Çeşme'nin nefis tatları masaları süslüyor. Özel talep halinde, Türk geleneklerine uygun olarak kına gecesi, Türk hamamı, damat tıraşı, çilingir sofrası gibi hizmetler yine ayrıcalıklı bir düğünün tamamlayıcıları. Özel olarak hazırlanmış suit odalarda şampanya servisi, lezzetli ikramlar, romantik kahvaltı servisi, turndown ve Top VIP Set Up olanaklarının hepsi Çeşme Sheraton'da. Termal&SPA ile uzakdoğunun huzuru ve sağlığı hemen yanı başınızda. Havadan ulaşım için helikopter pisti, denizden ulaşım için de iskele ve limuzin servisi yine Sheraton Çeşme'nin özel bir düğün için sunduğu ayrıcalıklardan.

Çiftler arzu ederse 9. katta yer alan ve İtalyan tasarımcıların yarattığı 850 m2'lik penthouse mekanlarda, unutulmaz bir balayı yaşayabilirler.

Sheraton Çeşme, hayatlarının en önemli adımını atacak çiftlere ve ailelerine rüya gibi bir düğün organizasyonu sunarak, tüm kalpleri fethediyor...

Otelde düğün organizasyonunu gerçekleştiren misafirlere sunulan hizmetler:

Davet günü aileler için hazırlık odası (12:00 - 20:00 arası)
Düğün gecesi için çifte özel tasarım ile, 1 gece Corner Junior Suite Balayı Odası (oda kahvaltı)
Davet başlamadan hemen önce, balayı odasına 2 kişilik akşam yemeği
Balayı odasına şampanya eşliğinde kahvaltı servisi
Düğünün yorgunluğunu atmak için Botanica Thermal SPA kullanım paketi ve masaj (2 kişilik)

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
EC Ecem Düğün Tarihi: 07/09/2014

Her şeyiyle çok güzel bir yer. Düğünümüz için bir organizasyon firmasıyla anlaştık ve hiçbir sıkıntı yaşamadık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sheraton Çeşme ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sheraton Çeşme hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap