Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort Çeşme*

Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort Çeşme
Ilıca Hotel size özel organizasyonlar hazırlar. Özel davetlerinizde, düğün organizasyonlarınızda sizlere en iyisini sunmayı hedefler. Yüzlerce organizasyonu yüzde yüz memnuniyet ile gerçekleştiren Ilıca Hotel, tüm özel günler için Çeşme’nin aranılan mekanı haline gelmiştir

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
sidal Düğün Tarihi: 12/09/2015

Mekan bence İzmir'in en iyi mekanı. Çok şık ve hoş bir mekan her anlamda. Masa düzenlemeleri mekanın dekorasyonu çok iyi. Ayrıca hizmet olarakta çok çok iyi. Garsonları gayet ilgili ve alakalı ymekelri ve ikramları lezzetli sunum konusunda başarılı. Meknadan her anlamda memnun kaldık. Biz 450 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik mekanda. Tüm bunların dışında Mekan İzmir'de çok merkezi bir yerde bulnuyor yani ulaşım olarakta sorun çıkarmıyor.

SE Serhat Düğün Tarihi: 29/08/2015

Mekandan genel anlamda memnun kaldık.Havuz başında 1000 kişilik bir organizason oldu.Herşey isteğimize göre oldu.Süslemeler içinde renk seçenekleri sunuluyor.Havuz başının süslemeleride güzeldi giydirmeler düğün konseptine uygundu.Genel anlamda çok memnunduk belirttiğim gibi.

RA rakel Düğün Tarihi: 02/08/2015

GENEL ANLAMDA COK FAZLA BEĞENDİĞİM İÇİN MEKANI TERCİH ETTİM.MEMMNUN KALDIK.300 KİŞİLİK YEMEKLİ ORGANİİZASYONUMUZDA YEMEKLERİN TADI SUNUMU GÖRSELLİĞİ GÜZELDİ GARSONLARIN HIZI İYİYDİ. SES SİSTEMLERİ VE ORKESTRADAN DA AYRICA COK MEMNUN KALDIK. KESİNLİKLE TAVSİYE EDECEĞİM BİR MEKAN.

Güzin Düğün Tarihi: 30/08/2014

Beş yıldız ....daha güzel bir yer olamaz..hem deniz hem havuz ortamı atmosfer süper.servis mükemmel, yemekler olaganüstü güzel... ilgi alaka güleryüz ...hepsi bir arada.Cokgüzel bir yaz düğünüydü....

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort Çeşme ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort Çeşme hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap