Etiz Hotels Alaçatı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Etiz Hotels Alaçatı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 300

Etiz Hotels Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Etiz Hotels Alaçatı Özellikler

Otel Türü
Premium Otel
Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Havuz başı Teras
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Etiz Hotels Alaçatı Sık Sorulan Sorular

Etiz Hotels Alaçatı düğün fiyatları ne kadar?

Etiz Hotels Alaçatı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Etiz Hotels Alaçatı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Etiz Hotels Alaçatı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Etiz Hotels Alaçatı 50 kişiden 300 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 300 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Etiz Hotels Alaçatı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Etiz Hotels Alaçatı düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Etiz Hotels Alaçatı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Etiz Hotels Alaçatı düğün dışında bayi toplantısı, baby shower, nişan, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Etiz Hotels Alaçatı Hakkında

İzmir’de özel günleriniz için ev sahipliği yapan Alaçatı Wood Town Butik Otel kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek faaliyet gösteriyor. Deneyimli, profesyonel ve enerjik ekibimizle sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Otelimizde 30 standart ve 7 havuzbaşı exclusive oda bulunuyor. Restoranımızda kahvaltı ve yemek servisi sunuyoruz. Üstelik bar bölümümüzde de istediğiniz içeceği hazırlıyoruz. Konforunuz düşünülerek tasarlanmış şık ve modern otelimizde düğün organizasyonunuz için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Havuzbaşı alanımızda düzenleyeceğimiz davetiniz için kokteyl ya da yemekli düzende bir oturma planı oluşturuyoruz. Belirlediğiniz düğün konseptine uygun renk ve aksesuarlar kullanarak mekânımızı dekore ediyoruz. Eğer yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız otelimize önceden gelerek birbirinden lezzetli yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Damak zevkinize uygun size özel bir menüyü birlikte oluşturabiliriz. Temizliğe çok önem veriyor ve bu konuda bir kaygı duymanızı istemiyoruz. Müzik alanında uzman olan orkestralardan istediğinizle anlaşarak davetiniz boyunca eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Otelimizde konaklamak isteyen misafirlerinizi memnuniyetle kabul ediyor, en iyi şekilde ağırlıyoruz. Özel aracınız ile otelimize ulaşım sağlamak istiyorsanız otoparkımız olduğunu ve gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz de belirtmeden geçmeyelim.

Tüm bunların yanı sıra otelimizde sadece düğün değil nişan, doğum günü, toplu yemek ve bekârlığa veda etkinliklerinizi de düzenleyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz davet için dilediğiniz organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz.

Peki, düğün organizasyonunuzu otelimizde gerçekleştirmek ve sunduğumuz tüm hizmetten yararlanmak için bizimle nasıl iletişim kurabilirsiniz?

Bize ulaşmanın çok kolay bir yolu var elbette. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Wood Town Alaçatı iletişimini sağlayabilirsiniz. Otelimiz Hacımemiş mahallesine yürüme mesafesinde olduğu için rahatlıkla otelimize ulaşabilirsiniz.

Hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için otelimizde bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Alaçatı Mah, 2074. Sok. No:8, 35930 Çeşme/İzmir

 • Nasıl gelinir?

  Alaçatı Port yolu üzerindeyiz.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Etiz Hotels Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.