Prestige Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Prestige Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Prestige Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Prestige Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Prestige Hotel Sık Sorulan Sorular

Prestige Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Prestige Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Prestige Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Prestige Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Prestige Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Prestige Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Prestige Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Prestige Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Prestige Hotel düğün dışında nişan, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Prestige Hotel Hakkında

Zengin tarihiyle bilinen kentin merkezinde, modern bir deneyim yaşamaya sizi davet ediyoruz. Tarihin her döneminde büyük uygarlıkların, kültürel ve ekonomik hareketlerin merkezi olan Diyarbakır’da faaliyet gösteren otelimiz konforlu bir şekilde konaklamanız ve özel günlerinizde en güzel organizasyonları size yaşatmak için hizmet veriyor. Konum olarak otelimiz tarihi ve sosyal yaşam alanlarına yaya olarak veya araç ile 10-20 dakika mesafede olup, Atatürk Havaalanı’na 6 km uzaklıktadır. Davetlerinize gelecek olan misafirleriniz zaman sıkıntısı yaşamadan otelimize kolaylıkla ulaşabilirler.


En özeliniz olan düğün gününüz için, Prestige Hotel Diyarbakır olarak hangi hizmetleri veriyoruz?


Öncelikle 200 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Mekânımızı istediğiniz konsepte hazırlayabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi dilediğiniz tarz ve renkte süsleyebiliyoruz ve gelecek misafirler sayınıza göre; pist alanının rahatlıkla görülebileceği şekilde yerleştiriyoruz.


Yemekli düğünlerinizi, seçimi özenle yapılmış Dünya, Anadolu ve Yöresel Mutfak lezzetlerinden oluşan zengin menü seçeneklerimizle yapıyoruz. A’le Carte Eyvan Restoran’ımızda hazırlanan bu müthiş yemekleri, size düğününüzden önce tatma fırsatı sağlıyoruz. Böylece kötü sürprizlere yer vermeden, en beğendiklerinizi düğün menünüze ekliyoruz.


Otelimizde 100 den başlayarak 250 kişiye kadar çıkabilen kapasiemizle, gerekli tüm teknolojik donanımlara sahip salonlarımızda düğün dışında toplantı, seminer, kongre, gala yemeği, kokteyl, mezuniyet ve özel balo gibi birçok organizasyona, güler yüzlü ve dinamik kadromuzla hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Size son teknolojiyle üretilmiş ışık, ses ve sahne hizmeti sağlıyoruz. Düğün gününüzde sevdiklerinizle birlikte doyasıya dans edebilin diye geniş pist alanı bırakıyoruz. Ayrıca canlı müzik hizmeti de sağlıyoruz. En özel gününüzü, unutamayacağınız bir anıya dönüştürmek için her şeyi en küçük ayrıntısına kadar düşünüyoruz.


Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil elbette. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sizi formu dolduramaya davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Ön Büro Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.