Oteller Diyarbakır

Radisson Blu Hotel

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Radisson Blu Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Radisson Blu Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Radisson Blu Hotel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Radisson Blu Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Radisson Blu Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Radisson Blu Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Radisson Blu Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Radisson Blu Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Radisson Blu Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Radisson Blu Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Radisson Blu Hotel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Radisson Blu Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Radisson Blu Hotel düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, kına, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Radisson Blu Hotel Hakkında

Biz Radisson Blu Hotel olarak sizi yeni bir başlangıç yapmak için otelimize davet ediyoruz. Mutlu bir geleceğe evet dediğiniz bugünde, düğününüzü en küçük ayrıntısına kadar planlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımızla sizin memnuniyetiniz için faaliyet gösteriyoruz. Radisson Blu Hotel Diyarbakır düğün organizasyonlarında fark yaratır diyoruz ve evlenecek çiftlerimizi bekliyoruz.

Düğününüz için hangi hizmetleri verdiğimizi merak ediyorsanız; hemen açıklayalım…

Öncelikle düğün gününüzün tarihini belirliyoruz. Davetli listenizi oluşturuyoruz; gelecek konuk sayınıza ve vereceğimiz hizmetlere göre bütçemizi hazırlıyoruz.

Sizi otelimize düğün mekânınızı görmeye davet ediyoruz. Tamamen hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için mekânımızda beraber düzenlemeler yapıyoruz.

Masalarımızı belirlediğiniz kişi sayısına göre yerleştiriyoruz. Oturma düzenine göre isim kartları oluşturabiliyoruz. Dilediğiniz renk ve biçimde mekân süslemesi yapabiliyoruz.

Düğün menünüzü belirlemek için beraber restoranımıza gidiyoruz. Seçtiğiniz muhteşem lezzette ki yemekleri tatmanız için size ikram ediyoruz. Beğendiğiniz yemeklerden düğün menünüzü oluşturuyoruz. Daha sonra düğün pastanızı seçmenizi rica ediyoruz.

Otelimizde kötü sürprize yer yok. Bunun için bütün organizasyonu en küçük ayrıntısına kadar planlayıp kötü ihtimalleri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Düğününüzde çalacak müziklere karar veriyoruz ve bir düzen oluşturuyoruz. Düğün dansınızdan başlayarak gece sonunda çalacak müziğe kadar bütün şarkılarınızın sıralamasına yine beraber karar veriyoruz.

Otelimizde konuklamak isteyecek misafirleriniz için konforlu odalarımızı hazırda bekletiyoruz. Dilerseniz kişi sayınıza göre rezervasyon yaptırarak düğününüzden sonra misafirlerinizin yorgunluklarını rahatça atmalarını sağlayabilirsiniz.

Anlaşmalı düğün fotoğrafçımız da en özel anlarınızın çekimlerini yapmak için çalışıyor. İsterseniz dış ve iç mekân çekimlerinizi otelimizin bahçesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz tabii ki bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi ve Radisson Blu Hotel Diyarbakır fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu güzel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Fırat Mah. Urfa Bulvarı. No:170 Kayapınar

 • Adres tarifi:

  Radisson Blu Hotel Diyarbakır ; Diyarbakır`ın yeni yerleşim bölgesi 75 m yolun Kayapınar Semti, Urfa Bulvarı Fırat Mahallesinde yer almaktadır. Şahsi ve toplu ulaşım araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

 • Haritadaki Konumu

  Radisson Blu Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.