Hedef Beyt Hotel Resort & Spa

0256 234 0318

E-posta Gönder

Hedef Beyt Hotel Resort & Spa Hakkında

Hedef Beyt Hotel Resort & Spa’da 2006 yılından beri düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. 1996 yılında sektöre adım atan ekibimiz organizasyon konusunda oldukça tecrübeli. Kuşadası düğün salonları arasında yer alan Hedef Beyt’in güzel bahçesinde havuz başı düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Otelimizin en büyük avantajları arasında kolay ulaşılabilir olması yer alıyor. Konforlu bir aile otelinde misafirlerinizi ağırlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davet Alanları

Hedef Beyt Hotel Aydın’da çiftleri açık davet alanlarımızda ağırlıyoruz. Otelimizde toplamda 300 ila 450 kişilik bir organizasyon planlayabilirsiniz. Havuz başı konseptli bir düğün düşünüyorsanız yeşilliklerle çevrili bahçemizi tercih edebilirsiniz. Çiftimiz arzu ederlerse düğünlerini kum plajımızda deniz manzarası eşliğinde de düzenleyebilirler. Davet alanlarımızı hazırlarken sadece çifte ve misafirlerine özel bir alan oluşturmaya dikkat ettik ve diğer misafirlerden izole bir alan oluşturduk.

Dekorasyon

Havuz başı açık davet alanımız ferah atmosferiyle öne çıkıyor. Etrafı ağaçlarla kaplı olan bahçemiz çifte doğayla iç içe olacakları bir düğün yapma fırsatı sunuyor. Ayrıca bahçemizde üstü kapalı özel bir bölüm de bulunuyor. Oturma düzenini hazırlarken dikdörtgen banket masalarımızı havuzun etrafına diziyoruz. Hem havuz başı alanımızı, hem de sahilimizi çift arzu ederse süslüyoruz.

Hizmetler

Otelimizde düğünleri organizasyon sorumlumuzla beraber planlıyor ve çifte hazırlık sürecinde destek veriyoruz. Çiftimiz mekan dekorasyonu talep ederse dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşıyoruz. Bununla beraber çifte farklı bir organizasyon firması seçme ve mekanımıza getirme alternatifini de sunuyoruz. Aynı şekilde canlı müzik eğlencesi için müzik gruplarıyla anlaşarak çifte yardımcı oluyoruz. Dilerseniz seçeceğiniz başka bir orkestrayı da mekanımıza getirebilirsiniz.

Düğün menülerimizi çiftin taleplerine göre hazırlıyoruz. Menü tadımı ve menüde değişiklik gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Buna ek olarak yemekli organizasyon tercih eden çiftlere balayı için 2 gece otelimizde konaklama imkanı hediye ediyoruz. Çiftin ailesine de konaklama tarafında kolaylık sağlıyoruz. Çiftimiz fotoğraf hizmetini de dışarıdan getirebilir ve bahçemizi dış çekim için kullanabilirler.

Sıcak, huzurlu bir ortamda düğününüzü gerçekleştirmek için bizimle çalışabilirsiniz. Aile oteli olarak hizmet veren tesisimiz alkolsüz bir mekan arayan çiftler için ideal seçim olacaktır. Otelimizde müzik yayını gece yarısına kadar devam ettiğinden konuklarınızla beraber gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Hedef Beyt Hotel Kuşadası düğün fiyatları için sayfadaki telefon numarasını arayabilir veya ‘Fiyat Teklifi’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Telefon: 0256 234 0318
  • Adres:

    Atatürk Mah. Pamucak Mevkii No:8 SELÇUK / İZMİR

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.