Seyhan Et

E-posta Gönder

  • Urla, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Seyhan Et
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Seyhan Et Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Seyhan Et Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Seyhan Et Sık Sorulan Sorular

Seyhan Et düğün fiyatları ne kadar?

Seyhan Et düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Seyhan Et düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Seyhan Et kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seyhan Et 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Seyhan Et düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seyhan Et düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Seyhan Et düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seyhan Et düğün dışında doğum günü, nişan, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Seyhan Et Hakkında

Çıraklıkla başladığımız, ustalaşarak bir işletmeye dönüştürdüğümüz lezzet hikâyemizde sizin de bir yeriniz olsun istiyoruz. Bu yüzden 2015 yılından beri hizmet verdiğimiz Seyhan Et Urla’da nikâh sonrası yemek organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Güzel bir akşam yemeği için bizimle iletişime geçtiğinizde, davetli sayınızı öğreniyoruz. Buna göre bir çalışma planlayarak yüz yüze görüşmelerimizde detaylardan da söz ediyoruz. Otantik bir tarzla şık bir konsept için, enfes tatlar ve özel sunumlar için hazırlıklara başlıyoruz. Alanında uzman ekibimizin sizin için en iyiyi hedeflediğini de masalarda yerinizi aldığınızda anlayacaksınız. Çünkü gece boyunca yüksek kalite standartlarında hizmet sunarak saygı ve sevgi çerçevesinde misafirlerinizi ağırlıyoruz. %100 müşteri memnuniyetiyle geri dönüşler almamızın en özel sebebi de bu oluyor!

Seyhan Et’te geçireceğiniz gece için farklı masa düzenleri tasarlıyoruz. Davetli sayınıza göre dikdörtgen masaları birleştirerek uzun sofralar kurabiliyoruz. Yuvarlak masalarda aile yemekleri de düzenleyebiliyoruz. Ahşabın şıklığıyla masalarınızı donatıyor; servis takımları, kütük dekorlar ve çiçeklerle huzurlu bir köşe tasarlıyoruz. Romantik bir atmosfer yaratmak için şarap eşliğinde yanan mumlar da zarif bir gecenin habercisi… Arzu ederseniz, organizasyon firması desteği de alarak masalara farklı dokunuşlar yapabilirsiniz.

Davetleri ziyafete dönüştüren enfes lezzetleri soracak olursanız, usta şefimiz yönetiminde mutfağımızda hazırlanıyor. 1999 yılından beri en taze ve kaliteli etin Urla’daki adresi olan tesislerimizden temin edilen ürünler özel pişirme teknikleriyle sofralarınızı süslüyor. Birbirinden farklı mezeler, geniş şarap menüsü, peynir çeşitleri, yöremize ve bize özgü sunumlarımızla sizi ağırlamak için heyecanla bekliyoruz. İzmir’de tasarlamayı planladığınız nikâh sonrası yemekler için Seyhan Et menüleriyle fark yaratacağız!

Siz de hazırlıklara başlamak için bir ân önce ailemizle tanışmalısınız. Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan Seyhan Et iletişim bilgilerini kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.