Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Gondol Cafe Restaurant

Firma artık düğün yapmıyor
  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL

Gondol Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Gondol Cafe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Gondol Cafe Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Gondol Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gondol Cafe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gondol Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gondol Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gondol Cafe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gondol Cafe Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Gondol Cafe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gondol Cafe Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Gondol Cafe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gondol Cafe Restaurant düğün dışında nişan, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Gondol Cafe Restaurant Hakkında

İzmir’in en nezih lokasyonları arasında yer alan işletmemiz Gondol Cafe Restaurant Karşıyaka’da Atakent’te hizmet veriyor. Atakent Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Ahmet Taner Kışlalı Rekreasyon alanı içinde yer alan Gondol Cafe Restaurant Kent A.Ş kuruluşu olarak hizmetlerini sunuyor. Karşıyaka Belediyesi değerli İzmirlilerin faydalanabileceği, özel günleriniz için ev sahipliği yapabilecek pek çok alternatif mekân ile hizmet vermeye devam ediyor. Bunlardan yalnızca biri olan Gondol Cafe Restaurant ile özel günlerinizi eşsiz kılabilirsiniz.

İşletmemiz tam olarak yapay bir göletin orta yerinde konumlanmış durumdadır. Adeta bir ada şekli ile yer alan işletmemiz farklı mimari yapısı ile hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Çeşitli ışık şovları ile aydınlatılan gölet manzarası, organizasyonlarınız için hoş bir atmosfer sunuyor. Müziğin ritmine uygun olacak şekilde ışık şovları gerçekleştiren fıskiyelerimiz ile manzaranızı renklendiriyoruz. Dilerseniz yaz mevsiminin sıcak günlerinde gölet içerisinde gondol keyfi sürebilirsiniz.

İşletmemiz yılın her ayı hizmetinizde. Yaz mevsimi içerisinde göletin kenarına doğru konumlandırdığımız masalarımızda serin serin oturabiliyorsunuz. Kış mevsiminde ise daha çok kapalı alanımız ile hizmet veriyoruz. 150 kişi kapasiteli kapalı alanımız ile çeşitli organizasyonlarınızın yanı sıra nikâhınızın sonrasında arkadaş çevreniz ve aileniz ile birlikte organize edeceğiniz kutlama yemeğiniz için de hizmet sunuyoruz.

Siz kutlamalarınızın tadını çıkarırken iken minik misafirlerimizi de unutmuyoruz. Çocuklu davetlileriniz için işletmemiz içerisinde bir de çocuk oyun parkı yer alıyor. Görüş alanınız içerisinde yer alan oyun parkında çocuklarınız güvenli bir şekilde eğlenebilecekler.

İşletmemizin mutfağında hazırlanacak yemekler ile ziyafet sürebilirsiniz. Aperatiflerden makarna türlerine, pizzalarda ızgara çeşitlerine ve olmazsa olmaz salata ve meze çeşitlerine varana kadar çok çeşitli bir menü ile hizmet veriyoruz. Siz de organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçmek isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.