Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Bill's Food & Drink

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bill's Food & Drink Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Bill's Food & Drink Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Bill's Food & Drink Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Bill's Food & Drink Sıkça Sorulan Sorular

Bill's Food & Drink düğün fiyatları ne kadar?

Bill's Food & Drink düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Bill's Food & Drink düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Bill's Food & Drink kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bill's Food & Drink 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bill's Food & Drink düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bill's Food & Drink düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Bill's Food & Drink düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bill's Food & Drink düğün dışında doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Bill's Food & Drink Hakkında

Kalitenin ve lezzetin buluşmasına hepiniz hoş geldiniz! Bill’s Food & Drink olarak nikâh sonrası yemeklerinizde her anlamda kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız, sizleri işletmemiz ile tanıştırmak istiyoruz. Kapımızdan içeriye girdiğiniz ilk andan itibaren “İyi ki!” diyeceğiniz bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor, her konuğumuzun zevkine, tarzına ve beğenisine hitap etmeyi amaçlıyoruz. Gelin, nikâhınızdan sonra sevdiklerinizle birlikte olacağınız yemeğiniz için size ne gibi imkânlar sunduğumuzu kısaca anlatalım!

Son derece modern ve şık dizayn edilen işletmemizde aslında sizi sıcak bir ortamda ağırlıyoruz. Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi amaçlıyor, küçük dokunuşlar ve detaylar ile bunu en iyi şekilde sağlamayı hedefliyoruz. Kullanışlı masalarımız ve rahat koltuklarımız bunun en güzel örnekleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda yüksek tavana sahip olduğumuzu ve bu tavanın açılıp kapanabildiğini de belirtmek istiyoruz. Kendinizi ferah bir ortamda hissediyorsunuz. Aynı zamanda da yılın her mevsiminde Bills Food’u tercih edebiliyorsunuz.

Şimdi de en güvendiğimiz konudan bahsetmek istiyoruz biraz. Tabii ki yemeklerimiz! Sunumdan hijyene, servisten lezzetine kadar yemeklerimiz ile ilgili her konunun üstünde tutuyor, misafirlerimizi en iyi ile buluşturmayı hedefliyoruz. Soğuk başlangıçların, aperatiflerin, ara sıcakların, salataların, kırmızı etlerin, beyaz etlerin, pizzaların, makarnaların ve finalde de tatlıların bulunduğu Bill’s Food & Drink menüleriyle mutlaka damak zevkinize hitap edeceğimizden eminiz. Pek çok farklı seçeneğin bulunduğu geniş yelpazeli menümüz ile yemeklerinizden keyif almanızı, hoşça sohbetinizin yanına güzel bir şekilde eşlik etmelerini sağlıyoruz.

İşte bu denli özel, misafirlerinin konforunu ve memnuniyetini düşünen, deneyimli ve profesyonel bir işletmede güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerimiz, sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirler. Davetinizde kendinizi ayrıcalıklı hissetmek için adresiniz Bill’s Food & Drink!

İletişim

  • Adres::

    Cengizhan Cad. No:13 Evka3 Bornova / İZMİR

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.