Bill's Food & Drink

E-posta Gönder

  • Bornova, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Bill's Food & Drink
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Bill's Food & Drink Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Bill's Food & Drink Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bill's Food & Drink Sık Sorulan Sorular

Bill's Food & Drink düğün fiyatları ne kadar?

Bill's Food & Drink düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Bill's Food & Drink düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Bill's Food & Drink kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bill's Food & Drink 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bill's Food & Drink düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bill's Food & Drink düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Bill's Food & Drink düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bill's Food & Drink düğün dışında doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bill's Food & Drink Hakkında

Kalitenin ve lezzetin buluşmasına hepiniz hoş geldiniz! Bill’s Food & Drink olarak nikâh sonrası yemeklerinizde her anlamda kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız, sizleri işletmemiz ile tanıştırmak istiyoruz. Kapımızdan içeriye girdiğiniz ilk andan itibaren “İyi ki!” diyeceğiniz bir hizmet anlayışı ile faaliyet gösteriyor, her konuğumuzun zevkine, tarzına ve beğenisine hitap etmeyi amaçlıyoruz. Gelin, nikâhınızdan sonra sevdiklerinizle birlikte olacağınız yemeğiniz için size ne gibi imkânlar sunduğumuzu kısaca anlatalım!

Son derece modern ve şık dizayn edilen işletmemizde aslında sizi sıcak bir ortamda ağırlıyoruz. Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi amaçlıyor, küçük dokunuşlar ve detaylar ile bunu en iyi şekilde sağlamayı hedefliyoruz. Kullanışlı masalarımız ve rahat koltuklarımız bunun en güzel örnekleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda yüksek tavana sahip olduğumuzu ve bu tavanın açılıp kapanabildiğini de belirtmek istiyoruz. Kendinizi ferah bir ortamda hissediyorsunuz. Aynı zamanda da yılın her mevsiminde Bills Food’u tercih edebiliyorsunuz.

Şimdi de en güvendiğimiz konudan bahsetmek istiyoruz biraz. Tabii ki yemeklerimiz! Sunumdan hijyene, servisten lezzetine kadar yemeklerimiz ile ilgili her konunun üstünde tutuyor, misafirlerimizi en iyi ile buluşturmayı hedefliyoruz. Soğuk başlangıçların, aperatiflerin, ara sıcakların, salataların, kırmızı etlerin, beyaz etlerin, pizzaların, makarnaların ve finalde de tatlıların bulunduğu Bill’s Food & Drink menüleriyle mutlaka damak zevkinize hitap edeceğimizden eminiz. Pek çok farklı seçeneğin bulunduğu geniş yelpazeli menümüz ile yemeklerinizden keyif almanızı, hoşça sohbetinizin yanına güzel bir şekilde eşlik etmelerini sağlıyoruz.

İşte bu denli özel, misafirlerinin konforunu ve memnuniyetini düşünen, deneyimli ve profesyonel bir işletmede güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerimiz, sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirler. Davetinizde kendinizi ayrıcalıklı hissetmek için adresiniz Bill’s Food & Drink!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.