Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Balıkçı Hasan

Balıkçı Hasan
 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balıkçı Hasan Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Balıkçı Hasan Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Balıkçı Hasan Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı

Balıkçı Hasan Sıkça Sorulan Sorular

Balıkçı Hasan düğün fiyatları ne kadar?

Balıkçı Hasan düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Balıkçı Hasan düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Balıkçı Hasan kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Balıkçı Hasan 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Balıkçı Hasan düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Balıkçı Hasan düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Balıkçı Hasan düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balıkçı Hasan düğün dışında açılışlar, doğum günü, nişan, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Balıkçı Hasan Hakkında

İzmir’in ikonik yürüyüş yollarından Kordon’da yer alan işletmemiz Balıkçı Hasan İzmir Alsancak’ta hizmet veriyor. Özel günlerinizi bir restaurantta gerçekleştirme gibi planınız varsa sizin için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Kutlamaya değer gördüğünüz her özel gün için sevdikleriniz ile birlikte sizi restaurantımızda ağırlıyor lezzetli yemeklerimizin eşlik edeceği masalarda hoş sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle nikah sonrası yemeği kategorisi için hizmet veren işletmemiz yılın her günü açık olması ile sizin için bir avantaj sağlıyor. Ayrıca İzmir’in en merkezi konumunda hizmet veren işletmemiz; kolay ulaşım imkanı ile her yerden gelecek davetlileriniz için ideal bir konumda yer alıyor.

Deniz ürünlerinin başı çektiği başlangıçlar, kalamar ve karidesin farklı pişirme ve hazırlanma yöntemleri oluşturulmuş ara sıcaklar, rokfor soslu dil balığı farklı lezzetleri tadabileceğiniz spesiyallerimiz ve mevsimin en taze balıklarının yer aldığı ana yemek seçeneklerimiz ile size tadı damağınızda kalacak bir gece sunmayı vadediyoruz. Yemeklerimizin yanında istediğiniz içecekler ile servisimizi tamamlıyoruz.

Özel günleriniz için bizim ile önceden irtibata geçerek kutlama menünüze önceden karar verebilir veya tercihi tamamen davetlilerinize bırakabilirsiniz. Restaurantımızın mutfağından hijyenden ve kaliteli malzemeden asla ödün vermeden hazırlanan yemeklerimiz profesyonel balık ustalarımızın ellerinde özen ile hazırlanarak masalarına geliyor. En taze ve en sıcak şekilde masanıza ulaşacak yemeklerimiz ile bir kez daha mest olacak; mis gibi deniz manzarası eşliğinde kendinizden geçeceksiniz.

Kutlama yemeğinizde mekânımızı süslemek isterseniz bir organizasyon firması ile çalışabilirsiniz pek tabii. Ama tercihiniz sadelikten yana ise yanınıza sadece sevdiklerinizi alarak da gelebilirsiniz.

Bir yandan sevdikleriniz ile keyifli sohbetler ederken bir yandan da müessesemizin leziz yemeklerinden tatmak isterseniz Balıkçı Hasan ailesi olarak sizi misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız. Restaurantımız Balıkçı Hasan İzmir fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurun.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Atatürk Cad No:186/A 1Kordon Alsancak

 • Haritadaki Konumu

  Balıkçı Hasan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.