Balıkçı Hasan

E-posta Gönder

Balıkçı Hasan

Kapasite Bilgileri

Balıkçı Hasan
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Balıkçı Hasan Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Balıkçı Hasan Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Balıkçı Hasan Sık Sorulan Sorular

Balıkçı Hasan düğün fiyatları ne kadar?

Balıkçı Hasan düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Balıkçı Hasan düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Balıkçı Hasan kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Balıkçı Hasan 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Balıkçı Hasan düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Balıkçı Hasan düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Balıkçı Hasan düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balıkçı Hasan düğün dışında açılışlar, doğum günü, nişan, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Balıkçı Hasan Hakkında

İzmir’in ikonik yürüyüş yollarından Kordon’da yer alan işletmemiz Balıkçı Hasan İzmir Alsancak’ta hizmet veriyor. Özel günlerinizi bir restaurantta gerçekleştirme gibi planınız varsa sizin için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Kutlamaya değer gördüğünüz her özel gün için sevdikleriniz ile birlikte sizi restaurantımızda ağırlıyor lezzetli yemeklerimizin eşlik edeceği masalarda hoş sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle nikah sonrası yemeği kategorisi için hizmet veren işletmemiz yılın her günü açık olması ile sizin için bir avantaj sağlıyor. Ayrıca İzmir’in en merkezi konumunda hizmet veren işletmemiz; kolay ulaşım imkanı ile her yerden gelecek davetlileriniz için ideal bir konumda yer alıyor.

Deniz ürünlerinin başı çektiği başlangıçlar, kalamar ve karidesin farklı pişirme ve hazırlanma yöntemleri oluşturulmuş ara sıcaklar, rokfor soslu dil balığı farklı lezzetleri tadabileceğiniz spesiyallerimiz ve mevsimin en taze balıklarının yer aldığı ana yemek seçeneklerimiz ile size tadı damağınızda kalacak bir gece sunmayı vadediyoruz. Yemeklerimizin yanında istediğiniz içecekler ile servisimizi tamamlıyoruz.

Özel günleriniz için bizim ile önceden irtibata geçerek kutlama menünüze önceden karar verebilir veya tercihi tamamen davetlilerinize bırakabilirsiniz. Restaurantımızın mutfağından hijyenden ve kaliteli malzemeden asla ödün vermeden hazırlanan yemeklerimiz profesyonel balık ustalarımızın ellerinde özen ile hazırlanarak masalarına geliyor. En taze ve en sıcak şekilde masanıza ulaşacak yemeklerimiz ile bir kez daha mest olacak; mis gibi deniz manzarası eşliğinde kendinizden geçeceksiniz.

Kutlama yemeğinizde mekânımızı süslemek isterseniz bir organizasyon firması ile çalışabilirsiniz pek tabii. Ama tercihiniz sadelikten yana ise yanınıza sadece sevdiklerinizi alarak da gelebilirsiniz.

Bir yandan sevdikleriniz ile keyifli sohbetler ederken bir yandan da müessesemizin leziz yemeklerinden tatmak isterseniz Balıkçı Hasan ailesi olarak sizi misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız. Restaurantımız Balıkçı Hasan İzmir fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurun.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad No:186/A 1Kordon Alsancak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Balıkçı Hasan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.