Karina Restaurant

E-posta Gönder

Karina Restaurant
  • Şile, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Karina Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Karina Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Karina Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında Kolonsuz salon
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Karina Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Karina Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Karina Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Karina Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Karina Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Karina Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Karina Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Karina Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Karina Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karina Restaurant düğün dışında baby shower, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Karina Restaurant Hakkında

Şile’de liman içerisinde huzurlu bir ortamda özel günlerinizi kutlamaya ne dersiniz? Karina Restaurant olarak sevimli ve sıcak atmosferimizle misafirlerimizi ağırlıyor, deniz manzarasına karşı keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Karina Restaurant Şile olarak profesyonel ve deneyimli bir ekipten oluşuyor, misafirlerimizin her anlamda memnuniyetleri için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Nikâh sonrası aile yemeği etkinliğinizi, nişan kutlama yemeği, bekârlığa veda kutlaması ve doğum günlerinizi kusursuz bir şekilde geçirmek istiyorsanız sizi Karinaya davet ediyoruz!

Restoranımızda kutlama yemek etkinliğinizi gerçekleştirebileceğiniz hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Denize sıfır konumda, ağaçların altında bulunan açık alanımızı ve balıkçı ağ ve halatlarıyla tasarlanmış atmosferine hayran kalacağınız kapalı alanımızı özel günleriniz için özenle hazırlıyoruz. Beyaz masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyor, davetli sayınıza uygun olarak oturma planını hazırlıyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız, temin edeceğiniz masa ve sandalye süslemesi, canlı çiçek ve dekorlarla da alanımızı istediğiniz şekilde renklendiriyoruz.

Deniz mahsulleri, her damak zevkine uygun mezeler, ara sıcak, mevsim salata ve mevsim meyveleri, alkollü ve alkolsüz içeceklerle size özel menüler hazırlayabiliyoruz. Yemeğinize canlı müzikle eşlik ediyoruz. Haftanın belli günleri canlı müzik hizmeti veriyor, kulağa hoş gelen ve dillerden düşmeyen şarkılar eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Karina Restaurant İstanbul olarak eğlenceyi ve lezzeti özel günlerinizde size bir arada sunuyor, kusursuz bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Kutlama öncesi bizimle iletişime geçmenizle başlıyor hazırlıklarımız ve gün boyunca isteklerinizi yerine getiriyoruz. Siz de özel günlerinizi muhteşem manzaraya karşı kutlamak istiyorsanız Karina Şile’de sizi bekliyor! Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şile Liman Mevki Kayıkhane Sok. No:15 Şile/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.