Cumbalım Meyhane

E-posta Gönder

  • Beylikdüzü, İstanbul.

Cumbalım Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Cumbalım Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cumbalım Meyhane Sık Sorulan Sorular

Cumbalım Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Cumbalım Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Cumbalım Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.

Cumbalım Meyhane Hakkında

Huzur veren ortamı ve samimi dekorasyonuyla merkezi konumdaki Cumbalı Meyhane, İstanbul'un gürültüsünden uzakta sıcak bir atmosfer sunuyor. Yılların sektör tecrübesiyle fark yaratan mekanımız, nikah sonrası yemek davetleriniz için doğru tercih oluyor. Zengin meze seçeneklerimiz ve lezzetli ana yemeklerimizle mutluluğunuzu taçlandıracak bir lezzet şöleni sunuyoruz. İstanbul nikah sonrası yemek mekanları arasında öne çıkan Cumbalı Meyhane, size unutulmaz bir deneyim yaşatmak için bekliyor.

Davet Alanları

Nikah sonrası yemekleriniz için bahçemizde hizmet sunuyoruz. Geniş davet alanlarımızda uzun davetli listelerini rahatlıkla ağırlayabiliriz. Mekanımızın iç açıcı ortamıyla, şehir manzarası da sunuyoruz. Sizin isteğinize göre düzenlenen oturma alanımızda, sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirebileceğiniz dans alanı da oluşturabiliriz. Bahçemizde, misafirlerinize unutulmaz bir atmosferde yemeklerinizi sunarken, samimi bir ortamda keyifli anılar biriktirmenizi sağlıyoruz.

Dekorasyon

Mekanımızdaki cumba detayları, sıcak ve canlı renklerin hakim olduğu dekorasyonumuzla birlikte muhteşem bir atmosfer oluşturuyor. Samimi bir ortam yaratan özenli ışıklandırma ise her anınızı daha da özel kılıyor. Çiçek süslemeleriyle de mekanımızı renklendirerek doğal bir zarafet katıyoruz. Cumba detayları, sıcak ve canlı renklerin, samimi bir ortam yaratan ışıklandırmanın ve çiçek süslemelerinin bir araya geldiği mekanımızda, unutulmaz bir deneyim yaşamanız için sizleri bekliyoruz.

Hizmetler

Nikah sonrası yemek mekanları İstanbul Avrupa Yakası arasında size özel olarak sunduğumuz esnek hizmet anlayışıyla, herkesi memnun edecek şekilde hizmet veriyoruz. Tercih ederseniz, bir organizasyon firmasıyla anlaşarak davetinizi konsept bir kutlama haline getirebilirsiniz. Böylece, davetinizi tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirme imkanına sahip olursunuz. Alternatif olarak, başka bir catering firmasıyla anlaşarak mekanımızda yemekli davetler gerçekleştirebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Yemekleriniz, hijyenik mutfağımızda deneyimli aşçılarımız tarafından özenle hazırlanıyor. Tadına doyum olmaz yemeklerimiz ve lezzetli mezelerimizle sizi ağırlıyoruz. Hünerli şeflerimiz tarafından özenle hazırlanan zengin menülerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Davet öncesinde menülerimizi tatma imkanı sunarak, damak zevkinize uygun seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Menülerde gerekli gördüğünüz değişiklik veya eklemeleri yapabilmeniz için detayları yeniden düzenleyebiliriz.

İstanbul nikah sonrası yemek mekanları arasında yeni nesil eğlence anlayışıyla fark yaratan Cumbalım Meyhane, şehir merkezindeki konumuyla ulaşımda yaşanabilecek tüm aksaklıkları ortadan kaldırarak size kolaylık sağlıyor. Sıcak ve samimi dekorasyonlu davet alanlarımız ise doğallığı ve samimiyeti öne çıkararak kaliteli bir ortam sunuyor. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Size en uygun seçenekleri sunarak özel gününüzü unutulmaz kılmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.