Bahçelievler Nikah Sonrası Yemeği

İstanbul Bahçelievler'de nikah sonrası yemeği vermek istiyorsan senin için en nezih restoranlarını listeledik. Ücretsiz fiyat teklifi al!

Bihter Hürrem Sultan Cafe

Bahçelievler

Bihter Hürrem Sultan Cafe

İlişkinizi “Evet” diyerek resmiyete döktüğünüz nikah töreninizi sevdiklerinizle birlikte kutlamak için hoş bir mekan arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Şirinevler mekanları arasında yer aldığımız Bihter..

50-100 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%28 indirim 1 1 10
İncele
Midmar Lounge

Bahçelievler

Midmar Lounge

Hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını verdiğiniz nikah töreninizi sevdiklerinizle birlikte kutlamak için beklentilerinizi karşılayacak bir yer mi arıyorsunuz? İstanbul’da hizmet verdiğimiz Midmar...

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

4
İncele
Esnek sözleşme Adela Hotel

Bahçelievler

Adela Hotel

Sevdiğinizle hayatınızı birleştirdiğiniz o imzaları attıktan sonra bunu yakınlarınızla kutlamak için bir mekan mı arıyorsunuz? İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde faaliyet gösteren Adela Hotel,...

100-200 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

25
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikahında seni yalnız bırakmayan davetlilerine güzel bir yemek vermek istiyorsan Bahçelievler'de Kocasinan ve Fevziçakmak gibi merkezi semtlerdeki nezih mekanları inceleyebilirsin. Özellikle İstanbul, Avrupa Yakası'ndan ulaşımı bir hayli kolay olan işletmeler sayesinde hayalindeki daveti kolayca gerçekleştirebilirsin. Mekan kararını vermeden önce bütün seçenekleri incelemeni tavsiye ediyoruz. Yemekli bir davet olduğu için işletmenin bu konudaki uzmanlığını ücretsiz tadım testi yaparak da sınayabilirsin. Ayrıca firmayla iletişme geçerek nasıl menüler seçebileceğini de rahatlıkla öğrenebilirsin. Tüm bu detaylar için firma profil sayfalarını incelemeye başla. Sayfalarda bulamadığın tüm diğer detaylar için mekanlarla iletişime geçebileceğini ve bütçeni netleştirmek adına fiyat teklifi alabileceğini unutma.