Hacı Bozan Oğulları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hacı Bozan Oğulları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Hacı Bozan Oğulları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hacı Bozan Oğulları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Hacı Bozan Oğulları Sıkça Sorulan Sorular

Hacı Bozan Oğulları düğün fiyatları ne kadar?

Hacı Bozan Oğulları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hacı Bozan Oğulları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hacı Bozan Oğulları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hacı Bozan Oğulları 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Hacı Bozan Oğulları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hacı Bozan Oğulları düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Hacı Bozan Oğulları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hacı Bozan Oğulları düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hacı Bozan Oğulları Hakkında

Hacı Bozan Oğulları’nın öyküsü 1948 yılında Urfa’da başladı. Bir fırıncının yanında çırak olarak başlayan dede Bozan Usta, zamanla kendi fırını açtı. Mehmet Emin Bozanoğlu’da bu fırında çok küçük yaşlarda mesleğe adım attı. İşler ilerleyince Ankara, İzmir, İstanbul isot biberi satış ve ticaretini yapmaya başladılar. O sırada da İstanbulluların kebap ve lahmacunu tanımadıklarını fark ediyorlar. Yaptıkları tadımlık lahmacunları müşterilerine ikram ederek sevdirdiler. Gedikpaşa’dan Laleli’de açılan Hacı Bozan Oğulları; lahmacun ve Urfa dürüm kebabını hızlı paket şeklinde satışa sundu. Bu girişimcilik ruhu sayesinde de Urfa’ya özgü lezzetleri ilk İstanbullulara oradan da tüm Türkiye’ye tanıttılar.

Usta ellerden çıkan lezzetleri sizinle buluşturuyoruz. Daha önceden belki de hiç tatmadığınızı düşündüğünüz ama bizim yorumumuzla farklı olan bir lezzetimizi deneyebilirsiniz. Yemeklerimiz ve eğlencemiz kadar işlerinde oldukça tecrübeli ve uzman olan servis ekibimiz sizi güler yüzüyle karşılıyor. Servis yapılırken de hijyen kurallarına dikkat ettikleri için kendinizi beş yıldızlı bir otelin restoranında hissediyorsunuz. Eğlencenizi asla bölmeden hatta hissettirmeden masalarınızla ilgileniyorlar. Aklınızda Hacı Bozan Oğulları Bahçelievler fiyatları hakkında yüksek olduğu sakın canlanmasın. Çünkü kaliteyi uygun fiyatla buluşturan bir ilkeyle hareket ediyoruz.

Hem lezzeti hem eğlenceyi hem de iyi servisi bir arada bulabildiğiniz restoranımız iyi bir alternatif olarak çıkıyor. Nikâhınız sonra mutluluğunuza mutluluk katacak sona erdiğinde ise bittiğine şaşıracağınız bir yeriz. Çünkü zaman kavramını burada unutacağına eminiz.

Yılların tecrübesini arkanıza alarak Hacı Bozan Oğulları Bahçelievler iletişim için yapmanız gereken yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklamak! Sonra çıkan formu doldurup bize ulaşmak! Böylece sevdikleriniz birlikte nikâhınız sonrası yapacağınız kutlamayı harika lezzetlerle ve tecrübeyle birleştirelim. Asla şüphe duymadan, keyifli bir organizasyon geçirmeniz için şimdiden hazırız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mahallesi, Köroğlu Sokak NO:2

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hacı Bozan Oğulları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.