Düğün hazırlıklarında sıra geldi nikah şekeri işine. Birbirinden değişik nikah şekeri modelleri arasında kaybolup, seçim yapmakta zorlanacağınızı görür gibiyiz. Peki ama organizasyondaki bu kalemin size maliyeti ne olacak? Şehrinizdeki nikah şekeri fiyatları hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz.

nikah_sekeri - Nikah_Sekeri

İstanbul

Düğününüzün hatırasını yaşatacak unsurlardan belki de en önemlisi olan nikah şekerlerine ne kadar bütçe ayıracağınızı düğün planlamanızın başında belirlemeniz sizin için daha kolay olur. Bunun için de piyasa araştırması yapmanız, birtakım alternatifleri incelemeniz gerekecek. Nikah şekeri fiyatları İstanbul özelinde incelendiğinde, karşımıza adet fiyattan minimum 2 TL, ortalama ise 3 TL gibi bir rakam çıkmakta. Genel toplam elbette sizin kaç kişilik bir düğün yapacağınıza, seçtiğiniz ürününü modeline ve kalitesine göre değişeceğinden bu hizmetin bir üst limiti olmadığını vurgulamak yerinde olabilir. Eğer düğün hazırlıklarınızı İstanbul'da yapıyorsanız İstanbul'daki nikah şekeri firmalarını zaman kaybetmekten incelemenizde fayda var.

İzmir

Nikah şekeri fiyatları İzmir düğünlerinin karşısına kişi başı minimum 0.50 kuruşla, ortalama ise 2 TL ile çıkmakta. Düğün organizasyonunuzu İzmir'de yapacaksanız ve yaklaşık 300 kişilik davetli listeniz varsa düğün bütçenizin minimum 150 lirasını, ortalama ise 600 lirasını İzmir'deki nikah şekeri firmalarına ayırmanız gerekebilir.

Antalya

Antalya nikah şekeri fiyatlarında diğer illere göre çok daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Antalyalı çiftler düğünleri için yaptıracakları nikah şekerlerinin tanesine minimum 0.50 kuruş ödeyecekken ortalama 0.75 kuruşla bu işten sıyıracaklar gibi görünüyor. Bu da ortalama 300 kişilik bir düğünün nikah şekeri maliyetinin ortalama 225 liraya geleceğini gösteriyor. Antalya nikah şekeri firmalarından teklif istemek için vakit kaybetmeyin!

Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

Adana

Adana nikah şekeri fiyatları arasında diğer şehirlerden çok farklı değil. Adana'da yapacağınız bir düğünde nikah şekeri kaleminize davetli sayınız başına minimum 1 TL ayırırken, ortalama bir model için ise 3 TL ayırmanız yeterli olacaktır. Adana nikah şekeri firmalarını hemen inceleyerek iletişime geçmek için acele edin!

Bursa

Bursa nikah şekeri çeşitliliği ve fiyatları ile İstanbul'a en yakın şehirlerden. Davetli sayınızın belirleyeceği genel toplamı hesaplamak için minimum 1.5 TL, ortalama ise 3 TL'yi göz önünde bulundurabilirsiniz. Bursa nikah şekeri firmaları onları incelemeniz ve fiyat teklifi istemeniz için sizleri bekliyor.

Şehrindeki 370 Nikah Şekeri Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

BM Betül Mancı

diğer illeri bilemem ama antalya piyasası aynen böyle.

İÇ İpek Çakın

istanbul da 1 tlden başlıyor