Nikah Şekeri ve Hediyelik İstanbul

TEMA Vakfı Nikah Kartı ve Magneti

Mesaj Gönder
TEMA Vakfı Nikah Kartı ve Magneti
  • Min. Fiyat
    20-30 TL

TEMA Vakfı Nikah Kartı ve Magneti Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
20-30 TL
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
2 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Hayır
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

TEMA Vakfı Nikah Kartı ve Magneti Hakkında

Nikah şekeri olarak bağış yapmak ve sevdiklerinize anlamlı bir hediye sunmak istiyorsanız, TEMA Vakfı ürünlerimizi değerlendirebilirsiniz. 1992 yılında A. Nihat Gökyiğit ve Hayrettin Karaca tarafından hayata geçirilen vakfımız, uzun yıllardır toprağımıza sahip çıkıyor. Ülkemizde farkındalık yaratmak ve doğal varlıkların korunmasına destek olmak amacıyla çalışan TEMA, nikah kartı ve magneti ürünleriyle çiftlere hem hoş tasarımlar sunuyor, hem de desteklerinizi bekliyor.

Deneyim
TEMA Vakfı sayısız katkısının yanı sıra kuruluşundan bu yana Mera ve Toprak yasaları kanunlaştırılması gibi önemli gelişmelerin kaydedilmesini de sağlamıştır. 27 bin futbol sahasına eşit alana dikilen 22,3 milyon fidan ve 700 milyon meşe palamudunun yine 22 bin futbol sahasına eşit bir alan dikilmesi vakfın önemli başarılarından sadece birkaçıdır. 5 milyondan fazla öğrenciye sağlanan doğa eğitimleri ile farkındalık uygulamaları da bilinçli bireylerin yetişmesini amaçlamaktadır.

TEMA Vakfı tarafından hazırlanan 90’dan fazla kitapla toplumun bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi hedef alınmıştır. Vakıf çalışmalarını hayata geçirirken bağışlardan destek almakta ve çiftlerimizin mutlu günlerdeki katkılarıyla güçlenmektedir. Zarif düğün ve özel gün ürünleri, hediyelikler ve diğer aksesuar çeşitleriyle yeni hayatlarına adım atan çiftlerimize zengin seçenekler sunuyoruz. Kutlamalarınızda fark yaratmak ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, TEMA Vakfı ürün çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Hizmetler
Tema Vakfı nikah magnetlerimiz ve nikah kartlarımızla mutluluğunuza değerli bir iz bırakmak istiyoruz. Magnetlerimiz 5 cm x 8 cm boyutlarına sahiptir. Ekosistem bütünlüğünün korunduğu FSC sertifikalı ormanlardan gelen ağaç malzemelerimizle çok özel magnet alternatifleri tasarlıyoruz. Ürünlerimiz doğal ahşap görünümünde olup arka kısmında tabaka mıknatıs yer almaktadır. Düğün magnetlerinizi size şeffaf paketler içinde gönderiyoruz. 100 adet ve üzerinde indirimler sunabiliriz.

Talebinizi oluşturup ödeme yapmanızın sonrasında ortalama 1 gün içinde size e postayla dönüş yapıyoruz. Magnetinizin bir örneğini göreceğiniz bu e postayı onayladığınızda baskı süreci start veriyor. 10 iş günü içinde magnetlerinizi ve nikah kartlarınızı hazırlayıp kargoyla size ulaşmalarını sağlıyoruz. Hem magnetlerimizde hem de nikah kartlarımızda Doğa, Zeytin, Şölen ve Bahar Sevinci gibi çok şık tasarımlarımız olduğunu da ekleyelim.

Ek Hizmetler
TEMA Vakfı nikah hediyeliklerimiz çiftlerimizin büyük beğenisini toplarken yine hoş tasarımlara sahip davetiye alternatiflerimiz de oldukça revaçta. Sevdiklerinize benzersiz bir hatıra bırakmak için tüm özel günlerinizde bebek kartları, sünnet davetiyeler veya özel amaçlı davetiyeler gibi ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Masalarınızda kullanabileceğiniz menü, isim kartı ve masa numarası gibi ürünlerimiz ve düğün aksesuarlarımız da davetinize bambaşka bir hava taşıyacaktır.

Mutluluğa adım atarken ülkemizin ağaçlandırılmasına destek vermek için Tema Vakfı bağış nikah şekeri ve hediye ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz. Ülkemizin ağaçlandırılmasında büyük katkıları olan vakfımız desteklerinizle büyüyor ve gelişiyor. Ürünlerimizle ilgili sorularınız ve sipariş vermek için sayfanın altında yer alan bilgilerimizi kullanabilir veya yanda yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cad. No:22 Kat:5-6-7-8 34371 Şişli | İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    TEMA Vakfı Nikah Kartı ve Magneti Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.