Partine Eğlence Kat

E-posta Gönder

Partine Eğlence Kat Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
3-5 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz Teslimat
Evet

Partine Eğlence Kat Sık Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri, Lavanta keseleri

Partine Eğlence Kat Hakkında

Partine Eğlence Kat Ekibi olarak partilerininizin güzel olmasınının ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle tamamen size özel olarak hazırlanan farklı konseptlerimiz, ufak detaylar ile partilerinize eğlence katmayı hedefliyoruz. Partine Eğlence Kat 2013 yılı Aralık ayı itibariyle faaliyetlerine başlamış olup, gün geçtikçe ürün çeşidini arttırarak , yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle büyümeyi kendine hedef edinmiştir.

Peki neler mi yapıyoruz? Hatıra fotoğraf çerçeveleri, karşılama panoları, konuşma balonları, eğlenceli fotoğraf çekim malzemeleri, hediyelikler, parti aksesuarları ve çook çok daha fazlası... Ürünlerimiz tamamen sizin konseptinize uygun olarak tüm detaylar incelenerek hazırlanır. Siz aklınızda ki konsepti anlatın biz yapalım. Aklınızda hiç bir şey olmasa bile bir telefon kadar uzağınızdayız bizi arayın Kavacık ofisimizde bir toplantı ayarlayalım size özel konsept çalışmasına beraber karar verelim.

Partine Eğlence Kat’ın amacı partilerinize eğlence katmak ve daha sonra da konuşulmasını, güzel anılarla dolmasını sağlamak. O güne dönüp düşündüğünüzde, fotoğraflara baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşması en büyük temennimiz.

Tüm partilerinize eğlence katmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Boğaziçi Caddesi No:51/A Kavacık Beykoz

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Partine Eğlence Kat Yol Haritası

Partine Eğlence Kat Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve & Sali̇h

Düğün Tarihi: 30.04.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı


Nişan için tüm süslemelerimizi ve nişan hediyeliklerimizi Partineeglencekat'dan yaptırdık. Hepsi birbirinden güzel ve bize özeldi. Her detayla yakından ilgilendiler. O kadar memnun kaldık ki düğünümüz için başka bir firmaya bakmak aklımıza bile gelmedi :) Teşekkürler Partineeglencekat!

Ķübra & Ahmet

Düğün Tarihi: 24.12.2016


Gerçekten çok ilgililer, hayallerimizdeki ürünleri çok güzel tasarladılar. Çok yaratıcılar.Ben çok memnun kaldım. İşlerinin hakkını veriyorlar, herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Başka sitelere hiç bakmayın.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.