Trendipot

E-posta Gönder

Trendipot Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  5-10 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  50

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Trendipot Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Trendipot Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kolonya ve sabun şişeleri, Lavanta keseleri

Trendipot Hakkında

Özel günlerinizde sevdiklerinize özel anılar bırakmak istiyorsanız, kişiye ve konsepte özel tasarımlarımızla birbirinden farklı ürünlerimiz ile sizlere geniş hediyelik seçenekleri sunuyoruz. Kalıcı ve doğal ürünlerimiz ile mutlu anlarınızı daha özel ve canlı kılabilirsiniz. Davetlilere farklı ve kalıcı bir hediye vermek için siz de kendi hediyenizi seçin!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Trendipot Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Eda & Cabbar

Düğün Tarihi: 22.07.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı


Değişik bir nikah hediyesi arayanlar için çok güzel bir fikir. Tam söyledikleri tarihte özenli bir şekilde yollamışlardı. Sürekli kafalarını şişirmeme rağmen çok nazik bir şekilde her soruyu yanıtlıyorlar. Ellerine sağlık :)

Nurşah & Efe

Düğün Tarihi: 27.08.2017


Mail üzerinden çok sağlıklı bir iletişim kuramamıştım fakat telefondan çok güzel bir şekilde konuşup anlaştık. Hiç hatırlatma yapmama gerek kalmadan, tam vaktinde sukulentlerim elime ulaştı. Kesinlikle tavsiye ederim, teşekkürler Trendipot.

Sezgin & Halil

Düğün Tarihi: 15.05.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Nişanımız için sipariş ettiğimiz bu minik sukulentler o kadar beğenildi ki düğünümüzde de sizinle çalışmak için can atıyoruz! Teşekkürler...

Yener & Saygın

Düğün Tarihi: 23.04.2016


Nişanım için sipariş verdiğimiz bu minik canlılar çok kısa sürede sapasağlam elime ulaştı ve heskes bayıldı!!! Elinize emeğinize sağlık. Herşey mükemmeildi. Düğünümüzde tekrar görüşmek üzere!!!

Ayça & Nazif

Düğün Tarihi: 20.02.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğünümüzde farklı ve kalıcı bir hediye vermek isterken bu minik canlılara rastladık. Bir hafta gibi kısa bir sürede hiç hasarsız bir şekilde elimize ulaşan rengarenk minik bitkiler muhteşem görünüyorlar. Eminiz ki tüm davetliler bayılacaklar! Teşekkürler Trendipot!

Miray & Korhan

Düğün Tarihi: 09.01.2016


Farklı bir hediye arayışındayken sizinle karşılaştığımız için çok şanslıyız...Bizimle olan iletişiminiz,ilginiz ve sabrınız için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz!!! Şimdi sevdiklerimizin evinde aşkımızla birlikte bitkilerimiz de büyüyor. Sevgiler...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.