Trendipot

Özel günlerinizde sevdiklerinize özel anılar bırakmak istiyorsanız, kişiye ve konsepte özel tasarımlarımızla birbirinden farklı ürünlerimiz ile sizlere geniş hediyelik seçenekleri sunuyoruz. Kalıcı ve doğal ürünlerimiz ile mutlu anlarınızı daha özel ve canlı kılabilirsiniz. Davetlilere farklı ve kalıcı bir hediye vermek için siz de kendi hediyenizi seçin!
Trendipot
Nilsel Organizasyon
36

Avcılar

Nilsel Organizasyon

2.5 den başlayan fiyatlarla Nikah Şekerleri , Nişan,Kına,Söz hediyelikleri...

Lavinia Events
34 2

Maltepe

Lavinia Events

Lavinia Events...

Atölye Radika
84 3

Gaziosmanpaşa

Atölye Radika

Çeşitli tasarım alanlarında birikim ve deneyimlerin oluşturduğu Atölye Radi...

Düğün Evi Beylikdüzü
70 8

Beylikdüzü

Düğün Evi Beylikdüzü

Butik hizmet anlayışıyla nikah şekeri, bebek şekeri, çeyiz sandığı, kına ma...

Yorumlar (6)

N&E

Nurşah & Efe

Düğün Tarihi: 27.08.2017

Mail üzerinden çok sağlıklı bir iletişim kuramamıştım fakat telefondan çok güzel bir şekilde konuşup anlaştık. Hiç hatırlatma yapmama gerek kalmadan, tam vaktinde sukulentlerim elime ulaştı. Kesinlikle tavsiye ederim, teşekkürler Trendipot.


s&H

sezgin & Halil

Düğün Tarihi: 15.05.2016

Nişanımız için sipariş ettiğimiz bu minik sukulentler o kadar beğenildi ki düğünümüzde de sizinle çalışmak için can atıyoruz! Teşekkürler...


Y&S

Yener & Saygın

Düğün Tarihi: 23.04.2016

Nişanım için sipariş verdiğimiz bu minik canlılar çok kısa sürede sapasağlam elime ulaştı ve heskes bayıldı!!! Elinize emeğinize sağlık. Herşey mükemmeildi. Düğünümüzde tekrar görüşmek üzere!!!


a&N

ayça & Nazif

Düğün Tarihi: 20.02.2016

Düğünümüzde farklı ve kalıcı bir hediye vermek isterken bu minik canlılara rastladık. Bir hafta gibi kısa bir sürede hiç hasarsız bir şekilde elimize ulaşan rengarenk minik bitkiler muhteşem görünüyorlar. Eminiz ki tüm davetliler bayılacaklar! Teşekkürler Trendipot!


M&K

Miray & Korhan

Düğün Tarihi: 09.01.2016

Farklı bir hediye arayışındayken sizinle karşılaştığımız için çok şanslıyız...Bizimle olan iletişiminiz,ilginiz ve sabrınız için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz!!! Şimdi sevdiklerimizin evinde aşkımızla birlikte bitkilerimiz de büyüyor. Sevgiler...


YORUM EKLE