Trendipot*

Trendipot
Özel günlerinizde sevdiklerinize özel anılar bırakmak istiyorsanız, kişiye ve konsepte özel tasarımlarımızla birbirinden farklı ürünlerimiz ile sizlere geniş hediyelik seçenekleri sunuyoruz. Kalıcı ve doğal ürünlerimiz ile mutlu anlarınızı daha özel ve canlı kılabilirsiniz. Davetlilere farklı ve kalıcı bir hediye vermek için siz de kendi hediyenizi seçin!

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
N&E Nurşah & Efe Düğün Tarihi: 27/08/2017

Mail üzerinden çok sağlıklı bir iletişim kuramamıştım fakat telefondan çok güzel bir şekilde konuşup anlaştık. Hiç hatırlatma yapmama gerek kalmadan, tam vaktinde sukulentlerim elime ulaştı. Kesinlikle tavsiye ederim, teşekkürler Trendipot.

E&C Eda & Cabbar Düğün Tarihi: 22/07/2017

Değişik bir nikah hediyesi arayanlar için çok güzel bir fikir. Tam söyledikleri tarihte özenli bir şekilde yollamışlardı. Sürekli kafalarını şişirmeme rağmen çok nazik bir şekilde her soruyu yanıtlıyorlar. Ellerine sağlık :)

S&H sezgin & Halil Düğün Tarihi: 15/05/2016

Nişanımız için sipariş ettiğimiz bu minik sukulentler o kadar beğenildi ki düğünümüzde de sizinle çalışmak için can atıyoruz! Teşekkürler...

Y&S Yener & Saygın Düğün Tarihi: 23/04/2016

Nişanım için sipariş verdiğimiz bu minik canlılar çok kısa sürede sapasağlam elime ulaştı ve heskes bayıldı!!! Elinize emeğinize sağlık. Herşey mükemmeildi. Düğünümüzde tekrar görüşmek üzere!!!

A&N ayça & Nazif Düğün Tarihi: 20/02/2016

Düğünümüzde farklı ve kalıcı bir hediye vermek isterken bu minik canlılara rastladık. Bir hafta gibi kısa bir sürede hiç hasarsız bir şekilde elimize ulaşan rengarenk minik bitkiler muhteşem görünüyorlar. Eminiz ki tüm davetliler bayılacaklar! Teşekkürler Trendipot!

M&K Miray & Korhan Düğün Tarihi: 09/01/2016

Farklı bir hediye arayışındayken sizinle karşılaştığımız için çok şanslıyız...Bizimle olan iletişiminiz,ilginiz ve sabrınız için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz!!! Şimdi sevdiklerimizin evinde aşkımızla birlikte bitkilerimiz de büyüyor. Sevgiler...

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Trendipot ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Trendipot hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap