Nikah Şekeri ve Hediyelik İstanbul

Mustakbel Gelin

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mustakbel Gelin Hakkında

Nikah şekeri düğün gününe anlam katan gelin ve damat adaylarının konuklarına sunmuş olduğu en güzel armağanlardan biridir. Düğün gününüzden konuklarınıza bir armağan bırakmak istiyorsanız Müstakbel Gelin olarak renk renk ve farklı modellerde nikah şekeri alternatifi sunuyoruz. Nikah şekeri modellerini belirlerken sizlere yardımcı oluyor, nikah gününüze özel tasarımlarımızı sizler için hazırlıyoruz. Nikah şekeri kataloglarımız arasından dilediğiniz modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Her sezon nikah şekeri modellerimize bir yenisini ekliyor, yenilenen nikah şekeri modellerimiz sayesinde son trendi takip etme imkanı sunuyoruz. Nikah şekeri modellerimiz her geçen gün değişiyor. Sizlerde değişen ve farklılaşan nikah şekeri modellerimizi incelemek ve düğün konseptinize uygun tasarımlar ortaya koymak istiyorsanız zaman kaybetmeden mağazamıza uğrayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Akşemsettin mah. Fevzipaşa cad. Okumuş Adam sok. No:1/A Fatih İstanbul (Fatih Postanesi Yanındaki sokaktan aşağı inip sola dönün, 10 mt ilerde karşıda, Fırat Market Karşısı)

  • Haritadaki Konumu

    Mustakbel Gelin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.