evvie

E-posta Gönder

evvie

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Torax Design
50 12

Bakırköy

Torax Design

......

Yeşeren Kalem
50 25

Beşiktaş

Yeşeren Kalem

......

Mekece Davetiye
50

Pendik

Mekece Davetiye

......

Hakkında

İstanbul'da nikah şekeri kategorisinde hizmet sunan Evvie en şık nikah şekeri modelleriyle hizmetinizde. Düğününüze haftalar kaldı ve hala nikah şekeri modelinizi belirlemediyseniz sizin için onlarca alternatif sunuyoruz. En kısa sürede nikah şekerlerinizi hazırlıyor ve düğün günü herhangi bir şekilde aksaklık yaşamanızın önüne geçiyoruz. İsterseniz ekonomik isterseniz üst seğmen nikah şekeri modellerimizi tercih edebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış. Uygun fiyatlarla nikah şekeri almak isteyenleri zaman kaybetmeden mağazamıza bekliyoruz. Renk renk nikah şekeri modellerimizi lezzetli şekerlemelerle tamamlıyor; hiçbir yerde bulamayacağınız süslemeler kullanıyoruz. Nikah şekerlerinin üzerine gelin ve damadın adının ve nikah tarihlerinin yazılı olduğu notlar yazıyor; konuklarınıza unutulmayacak bir hediyelik eşya hazırlıyoruz.

İletişim

Mert Yucesoy

Ozge Yucesoy

  • Adres: Nuripasa cad. No160a- b yenikoy sariyerYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.