Torax Design

E-posta Gönder

Torax Design
 • Konak, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Torax Design Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  8 TL'den fazla

 • Minimum Sipariş Adedi

  50

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Torax Design Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehirdışı Gönderim

Torax Design Hakkında

Toraks Design, 2015 yılında 2 girişimci tarafından kuruldu. Çok kısa bir sürede sektörün en aranan ismi olmayı başaran firmamız, bugün nikah hediyelikleri denilince akla ilk gelen işletme. Konak düğün hediyelikleri arasında ürün çeşitliliğimiz ve ürün kalitemizle her zaman dikkat çekmeyi başardık. Sizi de mutlu etmek, hayatınızın en özel gününde yanınızda olmak istiyoruz.

●Deneyim
Firmamızın bu denli büyümesinin en temel sebebi, arkamızda bıraktığımız, aldığı hizmetten memnun kalarak bizi kendi çevrelerine de tavsiye eden müşterilerimiz. Yaptığımız işe büyük bir aşkla bağlıyız. Tasarladığımız hediyeliklere kendi bakış açımızı ve kalitemizi katarak farklı bir yorum getiriyoruz. Mutluluğunuzun bir sebebi de biz olmak ve bizi tercih ederek ne kadar doğru bir karar aldığınızı size kanıtlamak istiyoruz.

●Hizmetler
Bu denli başarılı olmamızın en temel sebebi, hizmet kalitemiz ve hizmet çeşitliliğimiz. Örneğin, nikah şekeri ve hediyelik denince akıllara hemen bir sipariş alt limiti geliyor. Biz, sizin için herhangi bir alt sipariş limiti belirleyemiyoruz. Bu sayede de bütün davetlere eşlik edebiliyoruz. Ayrıca siparişlerimizi Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir hafta gibi kısa bir sürede, ücretsiz kargo yöntemiyle sizinle buluşturabiliyoruz.

Firmamızı tercih ederek alacağınız hizmet, size birçok ayrıcalığı da beraberinde getiriyor. Örneğin biz, sıradan hediyelikler yapan firmaların aksine daha kalıcı ve kaliteli ürünlerle hizmet veriyoruz. Şimdi nikah hediyeliğiniz olacak bir lokumluk düşünün. Bu lokumluğu, biz 1000 ayar gümüş kullanarak tasarlıyor ve aşkınızın sevdiklerinizin evinde bir ömür boyu yer bulmasını sağlıyoruz.

●Ek Hizmetler
Tüm siparişlerimizi sizin isteğinize ve arzunuza göre kişiselleştirebiliyoruz. İzmir nikah hediyelikleri denilince akıllara gelen sıradan hediyeliklerin aksine, hem daha şık, hem daha kaliteli, hem de tamamen sizi yansıtan ürünler yaratabiliyoruz. Örneğin sizden düğün konseptinizi öğreniyor, size bu konsepte en uygun hediyeliklerden oluşan etkileyici seçenekler sunuyoruz. Bu seçenekleri de, sizin tarzınıza göre revize edebiliyoruz.

Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz, sizin beyazlar içerisinde muhteşem göründüğünüz o saatler, ne yazık ki su gibi akıp geçecek. Geriyeyse, sadece o özel günü hatırlatacak hediyelikleriniz kalacak. İşte Konak nikah hediyelikleri arasında fark yaratan firmamızı seçerseniz biz, size hayatınız boyunca o saatleri hatırlatabiliriz.Hemen sayfanın sağındaki iletişim formu doldurabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.