Selluka Bitki Butik

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

5-8 TL

Min. Fiyat

Karşıyaka, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 5-8 TL
  • Minimum Sipariş Adeti Limit Yok
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Simba Tasarım
32 12

Çiğli

Simba Tasarım

3-5 TL

Hakkında

Birçok özel günü renklendiren, ihtiyaç duyulan ve yüzleri güldüren bir aksesuar olan nikâh şekeri ve hediyelik konusunda profesyonel bir hizmet almak isterseniz, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde faaliyet gösteren Selluka Bitki ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. İzmir’in her ilçesi ya da her bölgesine kolaylıkla ulaştırdığımız, birbirinden farklı her organizasyon için tercih edebildiğiniz küçük çiçek aksesuarlarımız hakkında kısa bir bilgi vermek ve kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz.

Selluka adının aynı zamanda İzmir sarmaşığı olduğunu biliyor muydunuz? Ülkemizde çok bilinmese de eski İzmirlilerin çok iyi bildiği ve bahçelerinde yetiştirdiği bir bitkiydi. Şehirleşme arttıkça kullanımı azalan bu bitkinin yavaş yavaş tekrar duyulmasına, firma adımızın en ufacık bir katkısı olduysa, ne mutlu bize!

İşte bu çiçekleri kullanarak düğün, nikâh, kına gecesi, söz ve nişan, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerinizi renklendirebiliyoruz. Sevdiklerinizi bu tatlı çiçekler ile duyurabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu sayede sevdikleriniz bahçelerine bu çiçekleri dikebiliyorlar.

Bu küçük çiçeklerin üzerine not yazabiliyoruz. Organizasyon türünüze göre yazdığınız yazıları şık bir şekilde yerleştiriyoruz. Aynı zamanda saksıları da boyayabiliyor, bambaşka bir tasarımla sevdiklerinizin yüzünü güldürebiliyorsunuz.

Sipariş sayısıyla ilgili bir limit koymuyoruz. Organizasyonlarınızın sayısına göre az da olsa çok da olsa istediğiniz kadar sipariş için bizi tercih edebilirsiniz. Bu siparişleri de sizlere maksimum 1 hafta içinde teslim edebiliyoruz. Aynı zamanda şehir dışına da teslimat gerçekleştirebiliyor ve İzmir dışında bizi tercih etmek isteyen tüm konuklarımıza da bu şekilde yardımcı olabiliyoruz.

Selluka Bitki’deki tüm çiçeklerimiz ile özel günlerinizi canlı tutacağımıza eminiz. Daima hatırlayacağınız bugünlerde bizi tercih etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Seda Çakır

  • Adres: Bahariye Mah. 1875 Sok. 2/2 C Karşıyaka

Selluka Bitki Butik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.