• Min. Fiyat
    10 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nuer Tasarım Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
4 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Hayır
Ücretsiz teslimat var mı?
Evet

Nuer Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Nuer Tasarım Hakkında

Düğünler planlanırken çok önemli olan bazı konular vardır. Düğün salonu, gelinlik ve damatlık, müzik, yemek ve süsleme ise bu konuların en başında gelir. Biz Nuer Tasarım olarak nikâh şekeri ve hediyeliğin küçük gibi gözükse de aslında çiftler için çok önemli bir detay olduğunu düşünüyoruz. Nikâh şekerlerini, sevdiklerinize bu özel gününüzü duyurmak ya da gerçekleştikten sonra bir hatıra olarak saklamaları için tercih ediyorsunuz. Bununla birlikte belirli bir zaman geçtikten sonra konuklarınıza nasıl bir düğüne imza attığınızı hatırlatma görevi de bulunuyor. İşte bu yüzden kendi tarzınızı yansıtan ve sıradanlıktan uzak nikâh şekerleri ile uzun bir süre sevdiklerinizin akıllarında yer edinebilirsiniz.

İzmir nikah şekeri firmalarından farklılaştığımız noktalardan biri ise tarza, beğeniye ve zevke hitap edecek ürün ve tasarımlar tercih etmemiz! Güzelliğin detaylarda saklı olduğunu düşünüyor, nikâh şekeri hizmeti verirken en ufak bir ayrıntıyı bile atlamıyoruz. Kişiye özel ve tamamen tarzlarına hitap eden şekerlerimiz ile memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyoruz.

Sadece nikâh ve düğün için değil, söz, nişan, kına gecesi, doğum günü ve bunun gibi daha pek çok özel gün için hizmet verebiliyoruz. Bunun için bizimle en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz gerektiğini de belirtmek istiyoruz. Özellikle düğün dönemine doğru yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Hiçbir aksaklık yaşamamak ve tüm imkânlarımızı eksiksiz bir şekilde sunabilmek için sabırsızlanıyoruz.

İzmir Buca nikah şekeri denildiğinde akla ilk gelen isimlerden Nuer Tasarım, benzersiz ürünleriyle sizlerin bu ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak istiyor. Eğer siz de kalitemizden yararlanmak isterseniz yapmanız gereke şey çok basit; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmanız ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İzmir/Buca

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.