Mabel Çikolata

Mabel Çikolata

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İl


Hakkında


1947’de kurulduğu tarihten itibaren değişmeyen lezzet ve ürün kalitesiyle sizlere leziz çikolatalar üretmeye devam eden Mabel, Siz değerli müşterilerimize, kaliteli ürünler sunmak için zorunlu olan tüm unsurları kusursuz yerine getirmeyi amaç edinmiştir. Bu doğrultuda çizgimizi değiştirmeden ilerlemekteyiz.
60 yıldır değişmeyen lezzetimizin sırrı ise; sahip oluğumuz 300'den fazla çeşit ürünün her birinin, dikkatle seçilmiş doğal yapıya sahip hammaddelerle, deneyimli uzmanlarımızın titiz ve yaratıcı çalışmalarının birleşimi ile elde edilmesinden oluşmasıdır.
Teknoloji harikası olan modern üretim araçlarımızın katkısıyla da Mabel’in kalitesini garanti altına almış bulunmaktayız. Ürün kalitesi ve geleneksel lezzettin bir bütün olduğuna inandığımızdan, bu prensip doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de zengin ve takdir gören leziz ürünler yaratmaya devam edeceğiz.

  • Adres: İtalya Sok. (1381 Sok.) No:10/1-A

Mabel Çikolata Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Mabel Çikolata firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.