Duru Atölye

E-posta Gönder

Duru Atölye Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  2-3 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  50

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Duru Atölye Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehirdışı Gönderim

Duru Atölye Hakkında

Sevgilinizle hayatınızı birleştirmeye “Evet!” dediğiniz nikah gününüzde, size eşlik eden konuklarınıza unutulmaz hediyelikler vermek istiyorsanız İzmir nikah şekeri firmaları arasında yer aldığımız Duru Atölye’de özel günleriniz için birbirinden güzel ürünleri bulabilirsiniz.

Profesyonel, tasarım alanında uzman ve her daim güler yüzlü yaklaşımıyla öne çıkan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için istekleriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Beklentilerinizi karşılamak ve hayalini kurduğunuz tasarımları ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. Dünyada ve ülkemizde düğün sektöründe popüler olan tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kaliteli malzemelerle ürünlerimizi tasarlıyoruz.

Hizmet almadan önce sizinle bir araya gelerek nasıl ürünleri beğendiğinizi ve misafirlerinize hediye edeceğiniz ürün detaylarınızın neler olduğunu öğreniyoruz. Kullanılacak yazı tiplerinden, desenlere ve hatta renklere kadar her aşamada fikrinizi alıyoruz. Düğünlerin yanı sıra nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi gibi etkinlikleriniz için de hediyeliklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Taş magnetler, tahta zeminli hediyelikler, mumlar, kurdeleler, kağıt üzerine baskı ürünlerle istediğiniz tüm tarzları rahatlıkla bünyemizde bulabilirsiniz. Ürünlerin üzerine sıradan cümleler yazmak yerine istediğiniz ve sizin için anlam ifade eden metinler yazıyoruz. Hazırladığımız ürünler hem sizin evinizde hem de misafirlerinizin evinde ömür boyu kullanılacak ve her bakıldığında sizi hatırlatacak nitelikte oluyor.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle çalışabilirsiniz. Sizinle görüşmeler yaparak hazırlıklarınızı tamamlıyor, her aşamada fikrinizi alıyor ve onayınızla birlikte ürününüzü tamamlıyoruz. Nikah şekeri ve hediyeliklerinizi kargo yoluyla size gönderiyoruz.

Siz de Duru Atölye İzmir nikah şekeri paketlemelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, hizmet içeriklerimizi tüm ayrıntılarıyla öğrenmek ve fiyatlarımızı değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, mail adresine posta gönderebilir ve telefon numarasını arayarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.