Müzik İzmir

Violinist Kate

Violinist Kate

Violinist Kate Hakkında

İzmir düğün müzik organizasyonlarımızda çok farklı bir çizgiye sahibiz. 2006’dan beri Violinist Kate ile DJ Hüseyin olarak birbirinden renkli performanslar sergiliyoruz. Çiftlerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara uygun olacak performansları belirliyoruz. Gösterilerimizle uyumlu dans ve kostümlerle şovumuzu neşeli bir hale dönüştürerek size benzersiz bir davet yaşatıyoruz. Müziğe olan tutkumuzla güzel günlerinizin parçası olmak için heyecanlıyız.

Deneyim

Size kendimizden bahsetmek gerekirse, DJ Hüseyin Beyin dans olan ilgisinin 2006-2013 yıllarında başladığını söyleyebiliriz. Türkiye’de sayısız organizasyona imza atarken yurtdışından da dans ve şov programlarını ülkemize getirdi. 2013’ten beri müzik alanında hizmet vermeye devam ediyor. Hüseyin Bey sahnede hem DJ’lik görevini üstleniyor, hem de davetler için çiftlere özel zengin repertuarlar hazırlayarak tamamen size özel bir müzik şöleni sunuyor.

Ekip olarak hedefimiz daima çiftlerimize ve davetlilerine müziği hissettirirken hayal dünyalarına da hitap etmek ve kalplerine dokunabilmek. Kiev Ulusal Müzik Akademisi’nden mezun Violinist Kate ise profesyonel bir keman virtüözü. Yer aldığı tüm davetlerde dinleyicilerine muhteşem keman resitalleri sunuyor. Gösterilerini eğlenceli dans performanslarıyla da neşelendiren ekibimiz işini büyük bir aşkla yapıyor ve düğünlere önem veriyor.

Hizmetler

Katıldığımız tüm etkinliklerde elektro keman ve DJ ile canlı bir performans sunuyoruz. Davetlilerimize müziğimizi ve farklı tarzımızı hissettirmeyi seviyoruz. Özellikle sahne aldığımız düğünlerde misafirlerin davete giriş anından itibaren keyifli saatler geçirmesi bizim için çok değerli. Davetin atmosferini değiştirirmek açısından tarzınıza ve düğün temasına uygun performanslar belirlememiz mümkün. Dekorasyonumuz ve DJ masamız Violinist Kate ve DJ Hüseyin’le uyum içinde sahne alıyoruz.

Müzik Türleri

İzmir düğün müzik grupları şarkılarına hakim olmakla birlikte müzik listemizi ve program akışımızı düğünün ortamına ve çiftlerimizin taleplerine göre belirlediğimizi söyleyebiliriz. Popüler müzik türlerinden klasik tarzlara kadar uzanabiliriz. Repertuarımızda house ve lounge müziklere yer veriyoruz. Düğün öncesi planlama toplantımızda çiftlerimizle fikir alışverişinde bulunarak gecenin müzik listesine birlikte belirliyor ve çiftlerimizi memun edecek performanslara imza atıyoruz.

Ek Hizmetler

Yer almaktan büyük mutluluk duyduğumuz düğün davetleri kadar kokteyl ve açılışlar, fuarlar, davet ve tanıtımlar da severek sahne aldığımız organizasyon örneklerinden. Tüm etkinliklerinizde davetlilerinizi çok özel sahne gösterileriyle karşılayabilir, adım attıkları davette kendilerini iyi hissetmelerine katkıda bulunabiliriz. Düğün gecenizdeki gelin ve damat girişi için özel müzikler hazırlıyoruz. İlk dansınızda Violinist Kate de size eşlik ederek unutulmaz anlar yaşamanızı sağlıyor.

Müziğe aşık bir ekibin farkındalığıyla keyifli anlarınızın aranılan isimleriyiz. İstanbul, Aydın ve İzmir’de bugüne dek pek çok çiftin eşsiz bir düğün daveti deneyimlemesine vesile olduk. Birlikte daha nice güzel anlarda buluşmak için sayfada yer alan bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ödeme kolaylıklarımız ve İzmir düğün müzik fiyatlarımız için formu doldurabilirsiniz. Violinist Kate ile özgürce müzik yapmak isteyen çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz.

Violinist Kate Özellikler

Performans Türü
DJ Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Klasik Konsept Müzikler

Violinist Kate Sıkça Sorulan Sorular

Violinist Kate düğün müziği fiyatları ne kadar?

Violinist Kate düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Violinist Kate fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Violinist Kate fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Violinist Kate performans süresi ne kadar?

Violinist Kate performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Violinist Kate performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Violinist Kate performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Violinist Kate ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Violinist Kate ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Violinist Kate hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Violinist Kate açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, parti, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Violinist Kate kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Violinist Kate düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Violinist Kate şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Violinist Kate şehir dışında hizmet veriyor.

Violinist Kate hangi ek hizmetleri sunuyor?

Violinist Kate şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, dans grupları, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, i̇nteraktif sahne performansı, ekipman, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şarkı listesi oluşturma".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.