Tolga Seçkin Orkestrası

1

E-posta Gönder

0232 335 5873

1 yorum

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Davul Show, Dans grupları, DJ, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Enstrümantal, Grup
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Açık Havada Performans
 • Performans Süresinde Limit
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz hâlâ bazı önemli detayları halletmendiniz mi? Merak etmeyin, organizasyonunuza en az 1 ay varsa geç kalmış sayılmazsınız. Tam size hitap eden tarzda müzikler ve şarkılarla müthiş eğlenceli bir düğün için bize sonsuz güvenebilirsiniz. Muğla menşeili Tolga Seçki Orkestrası olarak şehrimiz ve yakın çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehri ve bölgesine gidebiliyoruz. İzmir de bu illerin başında geliyor ve şimdiye dek bu güzel ilde defalarca kez sahne aldık. Düğünler başta olmak üzere katıldığımız pek çok etkinlikte icra ettiğimiz sanatımızla coşku yarattık.

Kurucumuz Tolga Seçkin’in büyük bir özenle oluşturduğu son derece yetenekli müzisyenlerden oluşan kalabalık bir ekibiz. Farklı yeti ve özelliklere sahip olduğumuz için hemen her müzik türünü icra edebiliyor ve müşterilerimizin beğenisine göre o tarzda bir performans sergileyebiliyoruz. Klasikleşmiş düğün havalarından pop ve rock’a, duo ve trio ekipleri ile sofistike karşılamalara veya Latin kökenli hareketli ve eğlenceli gruplara kadar geniş bir yelpazede seçenek sunabiliyoruz. Üstelik mekan fark etmeksizin açık veya kapalı alanda kendi ses, ışık ve truss sistemlerimiz ile birlikte eksiksiz bir hizmet verebiliyoruz.

Orkestralarımızda hem eski hem de yeni fark etmeksizin geniş repertuvarlara sahibiz ve çiftimizin özel isteklerini de memnuniyetle karşılıyoruz. Hatta farklı bir görsel şov istenirse; L-wire, Blacklight veya noe-drum gibi yenilikçi gösteriler de yapabiliyoruz.

Bu bilgiler ışığında bizi biraz olsun tanıdınız ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi edindiniz diye tahmin ediyoruz. Düğününüzde sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bir atmosfere sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Bize ulaşmak için sayfanın yukarısında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilir veya yandaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurabilirsiniz. Tolga Seçkin ekibi olarak orkestramızın İzmir düğün müzik grubu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz de bu yöntemi kullanmanız yeterli.

İletişim

Tolga Seçkin

 • Telefon: 0232 335 5873

 • Adres: İzmir merkez

Tolga Seçkin Orkestrası Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


B&S

Burcu & Seyhan

Düğün Tarihi: 07.07.2019

7 Temmuz 2019 günü Sünnet düğünümüze güzel müzikleri ve profesyonel yaklaşımları ile renk katan Tolga Seckin, eşi ve ekibine cok teşekkür ederiz.
Tolga Seçkin Orkestrası

Tolga Seçkin Orkestrası
Ozel aninizi bizimle butunlediginiz icin biz cok tesekkur ederiz..


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!