Tolga Seçkin Orkestrası

7 Yorum

E-posta Gönder

Tolga Seçkin Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000 TL'den fazla

Tolga Seçkin Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Grek Flamenko Tango
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk

Tolga Seçkin Orkestrası Sık Sorulan Sorular

Tolga Seçkin Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Tolga Seçkin Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.


Tolga Seçkin Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Tolga Seçkin Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Tolga Seçkin Orkestrası performans süresi ne kadar?

Tolga Seçkin Orkestrası performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.


Tolga Seçkin Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Tolga Seçkin Orkestrası performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.


Tolga Seçkin Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Tolga Seçkin Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Tolga Seçkin Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Tolga Seçkin Orkestrası bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Tolga Seçkin Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Tolga Seçkin Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.


Tolga Seçkin Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tolga Seçkin Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.


Tolga Seçkin Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Tolga Seçkin Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm, çifte özel beste, i̇nteraktif sahne performansı".

Tüm Sorular

Tolga Seçkin Orkestrası Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz hâlâ bazı önemli detayları halletmendiniz mi? Merak etmeyin, organizasyonunuza en az 1 ay varsa geç kalmış sayılmazsınız. Tam size hitap eden tarzda müzikler ve şarkılarla müthiş eğlenceli bir düğün için bize sonsuz güvenebilirsiniz. Muğla menşeili Tolga Seçkin Orkestrası olarak şehrimiz ve yakın çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehri ve bölgesine gidebiliyoruz. İzmir de bu illerin başında geliyor ve şimdiye dek bu güzel ilde defalarca kez sahne aldık. Düğünler başta olmak üzere katıldığımız pek çok etkinlikte icra ettiğimiz sanatımızla coşku yarattık.

Kurucumuz Tolga Seçkin’in büyük bir özenle oluşturduğu son derece yetenekli müzisyenlerden oluşan kalabalık bir ekibiz. Farklı yeti ve özelliklere sahip olduğumuz için hemen her müzik türünü icra edebiliyor ve müşterilerimizin beğenisine göre o tarzda bir performans sergileyebiliyoruz. Klasikleşmiş düğün havalarından pop ve rock’a, duo ve trio ekipleri ile sofistike karşılamalara veya Latin kökenli hareketli ve eğlenceli gruplara kadar geniş bir yelpazede seçenek sunabiliyoruz. Üstelik mekan fark etmeksizin açık veya kapalı alanda kendi ses, ışık ve truss sistemlerimiz ile birlikte eksiksiz bir hizmet verebiliyoruz.

Orkestralarımızda hem eski hem de yeni fark etmeksizin geniş repertuvarlara sahibiz ve çiftimizin özel isteklerini de memnuniyetle karşılıyoruz. Hatta farklı bir görsel şov istenirse; L-wire, Blacklight veya noe-drum gibi yenilikçi gösteriler de yapabiliyoruz.

Bu bilgiler ışığında bizi biraz olsun tanıdınız ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi edindiniz diye tahmin ediyoruz. Düğününüzde sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebileceğiniz bir atmosfere sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz, sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Bize ulaşmak için sayfanın yukarısında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilir veya yandaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurabilirsiniz. Tolga Seçkin ekibi olarak orkestramızın İzmir düğün müzik grubu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz de bu yöntemi kullanmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Fevzi Tolga Seçkin
    Firma Yetkilisi

İletişim

Tolga Seçkin Orkestrası Yorumları (7)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Burcu & Seyhan

Düğün Tarihi: 07.07.20197 Temmuz 2019 günü Sünnet düğünümüze güzel müzikleri ve profesyonel yaklaşımları ile renk katan Tolga Seckin, eşi ve ekibine cok teşekkür ederiz.

Tolga Seçkin Orkestrası

Müzik

Ozel aninizi bizimle butunlediginiz icin biz cok tesekkur ederiz..

İlayda & Ali

Düğün Tarihi: 08.02.2020


düğün günümüzde yaşadığımız talihsiz bir kaç olayı bize unutturan ve o günü hafızalarımızda muhteşem hatırlamamıza sebep harika bir orkestra. bir düğünde en çok akılda kalan 2 şeyden biri bence orkestra diğeride fotoğrafçı :) bir müzikten çok keyif aldık.

Evrim & Serkan

Düğün Tarihi: 12.10.2019


Ben arkadaşlarım arasında biraz enerjisi fazla yüksek biri olarak bilinirim :) Bu enerjime ortak olacak bir orkestra için bayağı uzun bir araştırma dönemi geçirmiştim açıkçası. Bu arayışımın beni çok doğru bir sonuca götürdüğünü söyleyebilirim. Tolga bey ve ekibinin enerjisi, repertuarı, tüm... devam 

Alev & Yiğit

Düğün Tarihi: 05.10.2019


Tolga Beyi (Tolga ABİ) teşekkürden yıldırdık ama bir kez de buradan yazayım istedim. En azından bundan sonraki düğün sahiplerine fikir verip referans oluşturarak daha nitelikli bir teşekkür daha etmiş olayım istedim. Ne repertuar, ne program saatleri ne giriş çıkış şarkımız, biz hiç birine... devam 

Ömer & Aylin

Düğün Tarihi: 28.09.2019


Biz Pukka organizasyon olarak Tolga Seçkin Orkestrasını çiftimize tavsiye etmiştim. Daha sonra Fethiye ve Marmaris teki 2 düğünümüzde daha beraber çalıştık. Profesyonel anlayış ve kaliteli müzikle güvenimiz hiç bir seferinde boşa çıkmadı. Tüm çiftlere ve firmalara tavsiye ederim.

Özge & Melih

Düğün Tarihi: 07.09.2019


dugun.com üzerinden izlediğimiz videolar sonucunda Tolga Seçkin orkestrasına ulaştık. Tarzımızla en çok özdeşleşen orkestra kendisiydi. Yüz yüze yaptığımız görüşmeden sonra çalışmaya karar verdik. Düğünümüz tam istediğimiz gibi geçti. Bizim ve misafirlerimizin isteklerine anlayışla yaklaştılar,... devam 

Sevda & Serdar

Düğün Tarihi: 27.04.2019


Harika bir geceydi.. Hafızamızda ve tüm videolarımızda olmanızdan çok mutlu olduk. Güleryüz, misafirlere hoşgörü, müzikler inanılmazdı. Düğün öncesi planlama aşamasında müzik dışındaki bir çok konuda da destek aldık Tolga beyden.. Eksiksiz bir gece için güvenle kendinizi teslim edebileceğiniz... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.