Tarık Sezer Orkestrası

Tarık Sezer Orkestrası

Müzik

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Büyük Orkestra, DJ
  • Minimum Fiyat10.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?5 hafta

Özellik

  • Özellikler Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Etkinlik başı
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Doğum günü, Açılışlar, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Düğününüz yaklaştı ve mekândan konsepte, gelinlikten damatlığa ve aklınıza gelebilecek çoğu detaya vakit ayırıp hallettiniz. Ne mutlu size! Peki, müzik? Düğünü birlikteliğinizi sevdikleriniz eşliğinde resmileştirmek ve bu esnada da kutlamalar yapıp doyasıya eğlenmek için düzenliyorsunuzdur diye tahmin ediyoruz, tıpkı pek çok çiftin yaptığı gibi. Neyse ki endişe etmenize gerek yok, düğününüzü bol eğlenceli, bol müzikli ve çılgınlar gibi dans edebileceğiniz bir şölene dönüştürebilecek bir ekip ile size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Tarık Sezer Akademi’nin yetiştirdiği veya orkestrasında uzun yıllardır yer alan harikulade müzisyenlerden oluşan bir grup ile düğününüze katılabiliriz. Birbirinden yetenekli sanatçıların düğününüzde sahne alması ve sizi dilediğiniz tarzda müzikler ile eğlendirmesi gibi bir arzunuz varsa gerçekleştirememeniz için hiçbir sebep yok. Düğününüzü ister kapalı mekân bir balo salonunda isterseniz açık hava bir kır bahçesi ve havuzbaşı davet alanında gerçekleştirebilirsiniz. Biz mekân fark etmeksizin size dilediğiniz hizmeti memnuniyetle sağlarız.

Bildiğiniz üzere orkestramız tüm Türkiye’ye mâl olmuş ve harika işler başarmış ve başarmaya devam eden profesyonel bir grup. Çok uzun yıllardır müzik sanatının ve piyasasının içerisinde olan Tarık Sezer’in kurduğu ve hâlâ bir fiil faaliyet gösterdiği orkestramızın sahip olduğu tecrübeleri düşündüğünde bize ne kadar güvenebileceğinizi de fark etmiş oluyorsunuz. Sevilen ve tanınan ünlü sanatçılar ile çalışmış ve çok önemli sahnelerde performans sergilemiş deneyimlere sahip bir alt yapı ile size ve misafirlerinize unutulmaz bir gün hediye edebiliriz.

Düğünler haricinde büyük veya butik çapta daha farklı organizasyon türlerine de hizmet verebiliyoruz. Partiler, açılışlar, nişan törenleri, davetler, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler gibi önemli gün ve gecelerinizde de sizinle olmaktan mutluluk duyarız. Tarık Sezer Orkestrası ücretleri ve hizmet detayları ile ilgili detaylı görüşmek isterseniz bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

  • Adres: İzmir merkez

Tarık Sezer Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Tarık Sezer Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!