Tarık Sezer Orkestrası

E-posta Gönder

Tarık Sezer Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Tarık Sezer Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Tarık Sezer Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tarık Sezer Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tarık Sezer Orkestrası Hakkında

Düğününüz yaklaştı ve mekândan konsepte, gelinlikten damatlığa ve aklınıza gelebilecek çoğu detaya vakit ayırıp hallettiniz. Ne mutlu size! Peki, müzik? Düğünü birlikteliğinizi sevdikleriniz eşliğinde resmileştirmek ve bu esnada da kutlamalar yapıp doyasıya eğlenmek için düzenliyorsunuzdur diye tahmin ediyoruz, tıpkı pek çok çiftin yaptığı gibi. Neyse ki endişe etmenize gerek yok, düğününüzü bol eğlenceli, bol müzikli ve çılgınlar gibi dans edebileceğiniz bir şölene dönüştürebilecek bir ekip ile size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Tarık Sezer Akademi’nin yetiştirdiği veya orkestrasında uzun yıllardır yer alan harikulade müzisyenlerden oluşan bir grup ile düğününüze katılabiliriz. Birbirinden yetenekli sanatçıların düğününüzde sahne alması ve sizi dilediğiniz tarzda müzikler ile eğlendirmesi gibi bir arzunuz varsa gerçekleştirememeniz için hiçbir sebep yok. Düğününüzü ister kapalı mekân bir balo salonunda isterseniz açık hava bir kır bahçesi ve havuzbaşı davet alanında gerçekleştirebilirsiniz. Biz mekân fark etmeksizin size dilediğiniz hizmeti memnuniyetle sağlarız.

Bildiğiniz üzere orkestramız tüm Türkiye’ye mâl olmuş ve harika işler başarmış ve başarmaya devam eden profesyonel bir grup. Çok uzun yıllardır müzik sanatının ve piyasasının içerisinde olan Tarık Sezer’in kurduğu ve hâlâ bir fiil faaliyet gösterdiği orkestramızın sahip olduğu tecrübeleri düşündüğünde bize ne kadar güvenebileceğinizi de fark etmiş oluyorsunuz. Sevilen ve tanınan ünlü sanatçılar ile çalışmış ve çok önemli sahnelerde performans sergilemiş deneyimlere sahip bir alt yapı ile size ve misafirlerinize unutulmaz bir gün hediye edebiliriz.

Düğünler haricinde büyük veya butik çapta daha farklı organizasyon türlerine de hizmet verebiliyoruz. Partiler, açılışlar, nişan törenleri, davetler, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler gibi önemli gün ve gecelerinizde de sizinle olmaktan mutluluk duyarız. Tarık Sezer Orkestrası ücretleri ve hizmet detayları ile ilgili detaylı görüşmek isterseniz bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.