Shukar Muzika

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Orkestra, Enstrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Caz/Blues, Funk

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 2-5 yıl

Önerilen Firmalar

DJ Şevki Göktuna
25 19 1

Çeşme

DJ Şevki Göktuna

2.000-3.000 TL

Hakkında

Önemli gün ve organizasyonlarınızın müzik konusundaki ihtiyaçlarını Shukar Muzika İzmir ailesi olarak karşılamaya hazırız. Siz de sevdiklerinizle bir arada olacağınız, unutulmaz bir eğlence hayal ediyorsanız bizimle çalışın.

Eğlence sektörünün odak noktası elbette müzik. Biz de size müzik hizmeti sağlayan bir firmayız. Şehrimizin her bölgesinde hizmet veriyoruz. Düğün gibi özel kutlamalarınızda sizi ve yakınlarınızı doyasıya eğlendirmek için hizmet veriyoruz. Tüm stresinizi unutturup keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Eğlencenize tüm konuklarınızı davet edebiliriz. Geniş repertuarlarımız eşliğinde her müzik türünü rahatlıkla çalıyoruz. Bitmek bilmeyen bir eğlence için bize mutlu günlerinizi emanet edebilirsiniz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş müzisyenlerle birlikte çalışıyoruz. Bünyemizde çalışan tüm sanatçılarımız birbirinden yetenekli. Shukar Muzika eşliğinde davetler güzel ve bir o kadar eğlenceli bir atmosferde ilerliyor.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda size bilgi veriyoruz. Siz ve yakınlarınız oyun havası mı yoksa halay müziklerini mi daha çok tercih edersiniz öğreniyoruz. Amacımız davetinizde herkesin kendisini pistte bulması. İstek parçalarınıza da düğün esnasında memnuniyetle yer veriyoruz. Kaliteli enstrümanlar kullanıyor, sizi memnun edecek bir hizmet sunuyoruz.

Sahne ve ses sistemleri kurulumu konusunda gereken tüm donanıma sahibiz. Eğer düğün mekanınız bu konuda yetersizse hiç dert etmeyin. Size en iyi şekilde yardımcı olmaya şimdiden hazırız. Türkçe dışında farklı pek çok dilde şarkılar seslendirebiliyoruz. Balkan müzikleri ağırlıklı bir hizmet sunuyoruz. İzmir dışında da hizmet veriyoruz. Nerede olursanız olun Shukar Muzika farkını yaşayabilirsiniz.

Siz de İzmir düğün orkestrası firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka markamızı değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Halil Karaca

 • Adres: İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!