Rumeli Brass Band

E-posta Gönder

Rumeli Brass Band Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500-5.000 TL

Rumeli Brass Band Genel Özellikler

Performans Türü
Düğün Bandosu
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Balkan Diğer
Repertuar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Konsept Müzikler

Rumeli Brass Band Özellikler

Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Rumeli Brass Band Sıkça Sorulan Sorular

Rumeli Brass Band düğün müziği fiyatları ne kadar?

Rumeli Brass Band düğün müziği minimum fiyatı 2.500-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Rumeli Brass Band fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Rumeli Brass Band fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.


Rumeli Brass Band performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Rumeli Brass Band performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.


Rumeli Brass Band ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Rumeli Brass Band ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Rumeli Brass Band hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Rumeli Brass Band doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, piknik, davet ve resepsiyon, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Rumeli Brass Band şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Rumeli Brass Band şehir dışında hizmet veriyor.


Rumeli Brass Band hangi ek hizmetleri sunuyor?

Rumeli Brass Band şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, şehir dışında hizmet".

Tüm Sorular

Rumeli Brass Band Hakkında

Tüm müzikli açılış, etkinlik, festival, düğün, davet ve organizasyonlarınıza Rumeli Brass Band ekibi olarak hizmet vermeye hazırız! İşini seven, profesyonel bir kadroya sahibiz. Rumeli göçmenlerinin yaşadığı bir mahalleye bağlı düğün bandosuyuz. Memleketimizin şarkılarını ve daha pek çok melodiyi sizin için özenle çalıyoruz. En mutlu günlerinizi ve gecelerinizi daha coşkulu kılıyoruz.

Yıllar geçse bile düğün eğlencenizin unutulmamasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İzmir düğün bandosu ekibimiz Rumeli Brass Band ile çeyiz dizme, gelin alma, kuaförden çıkış, düğün mekanına giriş, takı merasimi ve pasta kesimi gibi daha pek çok an hizmet veriyoruz. Amacımız organizasyonlarınızı güzelleştirerek size şahane bir hizmet sunmak. Bugüne kadar çok sayıda etkinlikte görev almış bir orkestrayız. Aldığımız olumlu geri dönüşler ışığında sizin de eğlencenizi festivale çevireceğimize eminiz.

İnsanları eğlendirmesini çok iyi biliyoruz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Daha çok göçmen oyun havaları ve halayları ağırlıklı bir hizmet sunuyor olsak da talebinize göre tüm şarkıların ritimlerine hayat verebiliyoruz. Çeşitli enstrümanlarla çalışıyoruz. Tamamen isteklerinize göre hizmet sunuyoruz. Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan bahsediyor, örnek videolar gösteriyoruz.

Özel istek şarkı talepleriniz varsa memnuniyetle yerine getirmeye hazırız. Müzik sektöründe öne çıkan trendlerin hepsini yakından takip ediyoruz. İster modern isterseniz de yöresel bir düğün konsepti seçebilir, müzik listenizi kendi kulak aşinalığınıza göre oluşturabilirsiniz. Biz sizi tercihleriniz konusunda özgür bırakıyoruz. Eğer bize danışmak istediğiniz noktalar olursa, memnuniyetle yol göstermeye hazırız.

İzmir bando ekibi Rumeli Brass Band eşliğinde siz de muhteşem bir eğlence yaşamak isterseniz, sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.