Rumeli Brass Band

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Rumeli Brass Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Rumeli Brass Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Düğün Bandosu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Balkan, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Konsept Müzikler

Rumeli Brass Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Rumeli Brass Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Rumeli Brass Band Hakkında

Tüm müzikli açılış, etkinlik, festival, düğün, davet ve organizasyonlarınıza Rumeli Brass Band ekibi olarak hizmet vermeye hazırız! İşini seven, profesyonel bir kadroya sahibiz. Rumeli göçmenlerinin yaşadığı bir mahalleye bağlı düğün bandosuyuz. Memleketimizin şarkılarını ve daha pek çok melodiyi sizin için özenle çalıyoruz. En mutlu günlerinizi ve gecelerinizi daha coşkulu kılıyoruz.

Yıllar geçse bile düğün eğlencenizin unutulmamasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İzmir düğün bandosu ekibimiz Rumeli Brass Band ile çeyiz dizme, gelin alma, kuaförden çıkış, düğün mekanına giriş, takı merasimi ve pasta kesimi gibi daha pek çok an hizmet veriyoruz. Amacımız organizasyonlarınızı güzelleştirerek size şahane bir hizmet sunmak. Bugüne kadar çok sayıda etkinlikte görev almış bir orkestrayız. Aldığımız olumlu geri dönüşler ışığında sizin de eğlencenizi festivale çevireceğimize eminiz.

İnsanları eğlendirmesini çok iyi biliyoruz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. Daha çok göçmen oyun havaları ve halayları ağırlıklı bir hizmet sunuyor olsak da talebinize göre tüm şarkıların ritimlerine hayat verebiliyoruz. Çeşitli enstrümanlarla çalışıyoruz. Tamamen isteklerinize göre hizmet sunuyoruz. Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan bahsediyor, örnek videolar gösteriyoruz.

Özel istek şarkı talepleriniz varsa memnuniyetle yerine getirmeye hazırız. Müzik sektöründe öne çıkan trendlerin hepsini yakından takip ediyoruz. İster modern isterseniz de yöresel bir düğün konsepti seçebilir, müzik listenizi kendi kulak aşinalığınıza göre oluşturabilirsiniz. Biz sizi tercihleriniz konusunda özgür bırakıyoruz. Eğer bize danışmak istediğiniz noktalar olursa, memnuniyetle yol göstermeye hazırız.

İzmir bando ekibi Rumeli Brass Band eşliğinde siz de muhteşem bir eğlence yaşamak isterseniz, sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.