Positive Live Project*

Positive Live Project
İzmir'in en eğlenceli düğün orkestrası Positive Live Project, 2011 yılında İzmirli müzisyenler tarafından kuruldu. Positive Band, birbirinden farklı tarzları sentezleyen adı gibi enerjik ve pozitif bir canlı performans projesidir.

2011 yılında yoğun bir prova ve repertuar hazırlığına giren Positive Band, düzenlenen organizasyonlara yeni ve farklı bir müzikal anlayış getirmeyi hedeflemiştir.
Dört solist, elektirik/akustik gitar, piyano/keyboard, elektirik bass, saksafon, klarnet, davul ve perküsyon olmak üzere onbir kişiden oluşan Positive Live Project; Jazz'dan Latine Napolitenlerden, Oldies ve Roc’n Roll'a, Türkçe Pop tarzlarından 60'lı 70'li 80'li, 90'lı yıllar ve günümüzün sevilen eserlerinden örnekler sunar. Positive Live Project'in repertuarı özenle seçilmiş müzikalitesi yüksek İngilizce, Fransızca, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Yunanca ve Makedonca şarkılardan oluşmaktadır.

Positive Band, yerli ve yabancı zengin ve eğlenceli repertuarıyla düğününüzü unutulmaz kılar.

Canlı performanslarıyla sahneden izleyiciyle bütünleşmeye ve dinleyiciyi de şovun bir parcası haline getirmeye önem veren Positive Live Project, giderek tek tipleşen müzik sektörüne yeni bir sound anlayışı ve görsellik getirmektedir.

Positive Live Project elemanları, konservatuar, güzel sanatlar fakültesi ve İzmir Büyükşehir Belediye Bandosu kökenlidir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
F&B Figen & Berkin Düğün Tarihi: 31/10/2015

Sevgili Hakan BICER - Positive Live Project, 31 Ekim 2015 Cumartesi gunu Izmir Hilton 32.Kat - Zirve Salonu’nda gerceklesen nikah ve dugun yemegimiz oncesi - sirasi - sonrasinda bizlere gostermis oldugunuz yakin ilgi, zerafet, naifliginizi ve muhtesem organizasyonunuzu yasamimiz boyunca unutamayacagiz. Ellerinize, akliniza ve kalbinize saglik. Sagolun, varolun. Size ve ekibinize candan tesekkurlerimizi sunariz. Saygi ve sevgilerimizle,

İD İdil Düğün Tarihi: 01/04/2015

Gayet memnun kaldık. Müzikler çok iyiydi, izmirli güzel bir grup.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Positive Live Project ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Positive Live Project hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap