Nadir Orkestra

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Müzik Grubu, Davul / Perküsyon Şov , Büyük Orkestra, DJ
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Açık Havada Performans
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Parti, Kurumsal etkinlikler, Doğum günü, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Önerilen Firmalar

DJ Volkan Çelik
50 8 4

Karşıyaka

DJ Volkan Çelik

Hakkında

Düğün, eğlencenin ve kesintisiz müziğin hayaliyle tasarlanan en özel kutlamadır. Ancak tarzınıza uygun müzik ve eğlence olmadığında, kimsenin eğlenmediğini görmek en korkulan konulardan bir tanesidir. Nadir Orkestra ekibiyle bu kötü senaryoların hiçbirini düşünmenize gerek yok… Doyasıya eğlence ve müzik ziyafetine hazır mısınız?

Biz sizin için ekibimizle birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Detaylı bir hazırlık süreciyle, kaliteli müzik sunmak için en az 4 hafta önceden ekibimizle iletişim sağlamalısınız. İlk olarak düğün öncesi planlama toplantılarını tasarlıyoruz. Çünkü isteklerinizi ve tarzını öğreniyor, her şeyin hayallerinizdeki gibi olmasına önem veriyoruz. Kendi müzik listenizi yaratmak için repertuvarınızı oluşturuyoruz. İlk dans, nikâh töreni, kına merasimi, pasta töreni, gelin ve damadın girişi parçaları da özel olarak seçiyoruz. Mekân incelemesiyle gerekli teknik alt yapıyı keşfetmek de önemli. Konuklarınızın rahatsız olmayacağı, eğlenmekten zevk alacakları bir atmosfer için kaliteli müzik kaynakları gerekli. Ses, ışık, truss ve sahne sistemlerini kuruyor, davet alanına uyumlu ekipmanlar seçiyoruz.

Her şey hazır gibi görünüyor değil mi? Ancak ekibimizin performans öncesi çalışmaları, davet alanında teknik kontrollerin yapılmasıyla her şeyin kusursuz olmasını sağlıyoruz. Aslında hiçbir detayı riske atmayarak güzel bir gün geçirmenizi istiyor ve en küçük bir risk almıyoruz. Nadir Orkestra, İzmir düğün orkestraları arasında yerini alırken gelişme ve yeniliklerle daima ilerlemeyi de hedefliyor. Bu yüzden repertuvarlarımızda dilediğiniz her tarzı bulabileceğinizden eminiz. Kına geceleri ve after parti için DJ; düğün töreni ve kutlamalar için ise davul şovlar, orkestra ve canlı müzik gruplarımızla biz hazırız. Seçiminize göre kadın ve erkek solistlerimizin berrak sesi, bu gece sizi hem dinlendirecek hem de eğlendirecek.

İzmir düğün müziklerini için verdiğimiz hizmetlerin yanında düğün organizasyonunuz için gerekli tüm destekle yanınızdayız. Bir geceyi kusursuz kılmak isterseniz, Nadir Orkestra ve Organizasyon ailesiyle tanışmanız gerektiğini artık biliyorsunuz. İletişim bilgilerimiz ise bu sayfa üzerinde yer alıyor.

İletişim

Nadir Saltık

 • Adres: İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!