Müzik İzmir

Nadir Orkestra

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nadir Orkestra Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

Nadir Orkestra Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra Düğün Bandosu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Grek
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Dini/Tasavvuf

Nadir Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

Nadir Orkestra düğün müziği fiyatları ne kadar?

Nadir Orkestra düğün müziği minimum fiyatı 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nadir Orkestra fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Nadir Orkestra fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Nadir Orkestra performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Nadir Orkestra performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Nadir Orkestra ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Nadir Orkestra ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Nadir Orkestra hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Nadir Orkestra parti, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Nadir Orkestra şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nadir Orkestra şehir dışında hizmet veriyor.

Nadir Orkestra hangi ek hizmetleri sunuyor?

Nadir Orkestra şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, konsepte uygun kostüm, şehir dışında hizmet, açık havada performans, ekipman".

Nadir Orkestra Hakkında

Düğün, eğlencenin ve kesintisiz müziğin hayaliyle tasarlanan en özel kutlamadır. Ancak tarzınıza uygun müzik ve eğlence olmadığında, kimsenin eğlenmediğini görmek en korkulan konulardan bir tanesidir. Nadir Orkestra ekibiyle bu kötü senaryoların hiçbirini düşünmenize gerek yok… Doyasıya eğlence ve müzik ziyafetine hazır mısınız?

Biz sizin için ekibimizle birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Detaylı bir hazırlık süreciyle, kaliteli müzik sunmak için en az 4 hafta önceden ekibimizle iletişim sağlamalısınız. İlk olarak düğün öncesi planlama toplantılarını tasarlıyoruz. Çünkü isteklerinizi ve tarzını öğreniyor, her şeyin hayallerinizdeki gibi olmasına önem veriyoruz. Kendi müzik listenizi yaratmak için repertuvarınızı oluşturuyoruz. İlk dans, nikâh töreni, kına merasimi, pasta töreni, gelin ve damadın girişi parçaları da özel olarak seçiyoruz. Mekân incelemesiyle gerekli teknik alt yapıyı keşfetmek de önemli. Konuklarınızın rahatsız olmayacağı, eğlenmekten zevk alacakları bir atmosfer için kaliteli müzik kaynakları gerekli. Ses, ışık, truss ve sahne sistemlerini kuruyor, davet alanına uyumlu ekipmanlar seçiyoruz.

Her şey hazır gibi görünüyor değil mi? Ancak ekibimizin performans öncesi çalışmaları, davet alanında teknik kontrollerin yapılmasıyla her şeyin kusursuz olmasını sağlıyoruz. Aslında hiçbir detayı riske atmayarak güzel bir gün geçirmenizi istiyor ve en küçük bir risk almıyoruz. Nadir Orkestra, İzmir düğün orkestraları arasında yerini alırken gelişme ve yeniliklerle daima ilerlemeyi de hedefliyor. Bu yüzden repertuvarlarımızda dilediğiniz her tarzı bulabileceğinizden eminiz. Kına geceleri ve after parti için DJ; düğün töreni ve kutlamalar için ise davul şovlar, orkestra ve canlı müzik gruplarımızla biz hazırız. Seçiminize göre kadın ve erkek solistlerimizin berrak sesi, bu gece sizi hem dinlendirecek hem de eğlendirecek.

İzmir düğün müziklerini için verdiğimiz hizmetlerin yanında düğün organizasyonunuz için gerekli tüm destekle yanınızdayız. Bir geceyi kusursuz kılmak isterseniz, Nadir Orkestra ve Organizasyon ailesiyle tanışmanız gerektiğini artık biliyorsunuz. İletişim bilgilerimiz ise bu sayfa üzerinde yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.