Nadir Orkestra

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Nadir Orkestra Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Nadir Orkestra Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Düğün Bandosu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan, Grek
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Dini/Tasavvuf

Nadir Orkestra Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Nadir Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Nadir Orkestra Hakkında

Düğün, eğlencenin ve kesintisiz müziğin hayaliyle tasarlanan en özel kutlamadır. Ancak tarzınıza uygun müzik ve eğlence olmadığında, kimsenin eğlenmediğini görmek en korkulan konulardan bir tanesidir. Nadir Orkestra ekibiyle bu kötü senaryoların hiçbirini düşünmenize gerek yok… Doyasıya eğlence ve müzik ziyafetine hazır mısınız?

Biz sizin için ekibimizle birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Detaylı bir hazırlık süreciyle, kaliteli müzik sunmak için en az 4 hafta önceden ekibimizle iletişim sağlamalısınız. İlk olarak düğün öncesi planlama toplantılarını tasarlıyoruz. Çünkü isteklerinizi ve tarzını öğreniyor, her şeyin hayallerinizdeki gibi olmasına önem veriyoruz. Kendi müzik listenizi yaratmak için repertuvarınızı oluşturuyoruz. İlk dans, nikâh töreni, kına merasimi, pasta töreni, gelin ve damadın girişi parçaları da özel olarak seçiyoruz. Mekân incelemesiyle gerekli teknik alt yapıyı keşfetmek de önemli. Konuklarınızın rahatsız olmayacağı, eğlenmekten zevk alacakları bir atmosfer için kaliteli müzik kaynakları gerekli. Ses, ışık, truss ve sahne sistemlerini kuruyor, davet alanına uyumlu ekipmanlar seçiyoruz.

Her şey hazır gibi görünüyor değil mi? Ancak ekibimizin performans öncesi çalışmaları, davet alanında teknik kontrollerin yapılmasıyla her şeyin kusursuz olmasını sağlıyoruz. Aslında hiçbir detayı riske atmayarak güzel bir gün geçirmenizi istiyor ve en küçük bir risk almıyoruz. Nadir Orkestra, İzmir düğün orkestraları arasında yerini alırken gelişme ve yeniliklerle daima ilerlemeyi de hedefliyor. Bu yüzden repertuvarlarımızda dilediğiniz her tarzı bulabileceğinizden eminiz. Kına geceleri ve after parti için DJ; düğün töreni ve kutlamalar için ise davul şovlar, orkestra ve canlı müzik gruplarımızla biz hazırız. Seçiminize göre kadın ve erkek solistlerimizin berrak sesi, bu gece sizi hem dinlendirecek hem de eğlendirecek.

İzmir düğün müziklerini için verdiğimiz hizmetlerin yanında düğün organizasyonunuz için gerekli tüm destekle yanınızdayız. Bir geceyi kusursuz kılmak isterseniz, Nadir Orkestra ve Organizasyon ailesiyle tanışmanız gerektiğini artık biliyorsunuz. İletişim bilgilerimiz ise bu sayfa üzerinde yer alıyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.